Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Головна unsorted Лікування ВГ

Лікування ВГ

У разі виявлення у вагітної, породіллі або породіллі жовтяниці та при підтвердженні діагнозу ВГ їх обов’язково переводять у спеціалізоване відділення. Контактним хворим вводять гамма-глобулін та встановлюють ретельне спостереження із систематичним лабораторним обстеженням. p align=”justify”> Для встановлення етіології ВГ методом імуноферментного аналізу за допомогою стандартних тест-систем визначають наявність специфічних маркерів.
Незалежно від тяжкості перебігу хвороби має бути забезпечений постільний режим ще до виникнення сечового кризу. У кожному випадку лікування вагітних з ВГ повинен дотримуватися принципу індивідуального підходу до вибору терапії, з урахуванням етіології та тяжкості захворювання, терміну вагітності та стану матері та плода.
Важлива умова успішного лікування – дотримання висококалорійної дієти. Більшість білків має бути рослинного походження. Необхідна кількість вуглеводів забезпечується за рахунок вівсяної, гречаної каш, фруктів. Олія переважно вершкове.
При легкому перебігу захворювання можна обмежитись призначенням дієти, аскорутину, антигістамінних препаратів (тавегіл, супрастин, діазолін) у звичайних дозах. Необхідно стежити за функцією кишківника. Показано рясне питво, але на тлі жовтяниці не рекомендують вживати мінеральні води (Ж. І. Возіанова, 1997).
При середньотяжкому та тяжкому перебігу захворювання з метою дезінтоксикації та покращення мікроциркуляції призначають реополіглюкін з гепарином (до 400 мл на добу), 5 % розчин глюкози, 4 % розчин калію хлориду, контрикал. При кровотечі застосовують свіжозаморожену плазму, кров, діцинон, при набряково-асцитичній формі хвороби або загрозу набряку мозку – манітол, лазикс за показаннями. Кортикостероїди при гострому вірусному гепатиті неефективні (Ж. Дінстаг та співавт., 1996). Від гемодезу як дезінтоксикаційного засобу при ВГ слід за висновком Фармкомітету України (1996) відмовитися.
Хороші дезінтоксикаційні властивості мають ентеросорбенти, особливо при явищах аутоінтоксикації. Курс лікування становить 5-7 днів. Показано гіпербаричну оксигенацію (5—7 сеансів). Необхідна корекція порушень дисемінованого внутрішньосудинного згортання, КОС та ін.
Ведення пологів має бути консервативним. Оперативне розродження проводять за суворими акушерськими показаннями. Продовження вагітності протипоказане для формування затяжного гепатиту.

Реферати та публікації на інші теми: Загальна характеристика витрат на організацію телекомунікацій
. Аудит податку на додану вартість сільськогосподарських товарів.
Довідкова таблиця з механіки
Що таке 3G… 4G… і хто більше?
Особливості організації аудиту в агропромисловому комплексі України.
© 2024 haukeland medispa | utviklet av.