Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
1 чашка цього напою укладе вас спати через 1 хвилину
Ви страждаєте від безсоння?
Ви не самотні. Мільйони людей по всій країні страждають через нестачу сну. Більше того, за оцінками фахівців, щороку ця недуга коштуватиме $63 миллиардів через втрачену продуктивність праці, передає sutura.org.ua
У той час як багато хто воліє боротися зі своєю безсоння за допомогою медичних ліків, подібні препарати викликають звикання і йдуть у комплекті разом з довгим списком побічних ефектів, які можуть включати: запаморочення, запор, печія та проблеми з концентрацією уваги.
Гарна новина полягає в тому, що ті, хто страждає на безсоння, не залишилися без натуральних альтернатив фармацевтичних препаратів.
За допомогою кількох звичайних інгредієнтів, ви можете допомогти своєму організму спокійно та комфортно заснути.
Рецепт засоби від безсоння
Для цього рецепту вам знадобляться наступні інгредієнти:
- 170 мл органічного молока (якщо ви вегетаріанець молоко можна замінити мигдалевим)
- 1 крапля ванильного екстракту
- 1 чайна ложка меду
Нагрійте молоко у каструлі. Лише не дайте йому закипіти. Після того, як ви підігрієте молоко протягом декількох хвилин, вилийте його в склянку, додайте мед і ваніль. Змішайте все добре, і пийте повільно, перед тим, як вирушити в постіль.
Усі!
Як це працює?
Інгредієнти в цій суміші сприяють здоровому сну і допомагають тілу відключити харчування. Давайте розглянемо кожен інгредієнт, і докази, що їх підтверджують снодійну силу:
Ваніль
У дослідженні 1991 року було виявлено, що аромат ванілі — один з найефективніших засобів розслаблення розуму. Під час тестування, в якому брали участь 85 осіб, підключені до апарату МРТ — показали значне зниження кількості мозкової активності, загальну релаксацію та пониження тривожності.
Французькі дослідники виявили, що після вживання ванілі мозкова активність під час сну скоротилася на 36% у порівнянні з першим днем, коли ваніль випробуваним не давали.
Молоко
Цей багатий білком продукт містить амінокислоту, відому як триптофан.
Він допоможе вам заснути, бо сприяє виробленню серотоніну та мелатоніну, що призводить до седативного, снодійного ефекту.
Мед
У підвійному сліпому дослідженні мед покращував якість відпочинку.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!