12 причин, чому ви поправляєтеся, хоча їсте небагато

Головна / unsorted / 12 причин, чому ви поправляєтеся, хоча їсте небагато

Ви достатньо спите, снідаєте і взагалі намагаєтеся їсти лише здорову їжу, але продовжуєте набирати вагу?

Ви не користуєтеся розкладом для обіду та вечері

Ваше тіло – неймовірна машина. Коли організм чекає їжі, він починає витрачати енергію за прискореною програмою. Адже він знає, що скоро отримає нову порцію палива.

Якщо ж ви їсте щоразу в різну годину, і до того ж дозволяєте собі багато годин поспіль працювати без їжі, ваш організм загальмує метаболізм. Він просто переходитиме в режим збереження енергії, оскільки «не знає», коли його нагодують наступного разу.

Ідеальний графік прийому їжі для підтримання метаболізму на максимально можливому рівні: раз на 3-4 години. Тільки пам’ятайте, що їсти потрібно невеликими порціями.

Ви п’єте дуже мало води

Для нормального функціонування клітин вашого організму їм потрібно досить багато води. Коли ваше тіло відчуває нестачу води, ви спалюєте мінімум на 2% менше калорій, ніж могли б.

Якщо вам не подобається проста питна вода, замініть її на зелений чай. Шкірна чашка прискорює метаболізм щонайменше на три години. Кава, до речі, робить те саме, але за умови, що ви будете запивати її водою.

Ви уникаєте молочних продуктів

Молочні продукти містять поживні речовини, які відіграють важливу роль у спалюванні жиру та нарощуванні м’язової маси.

Йдеться, зокрема, про речовини під назвою кон’югована лінолева кислота. Це сироватка з казеїну та кальцію. Кальцій відіграє важливу роль в обміні речовин. Чим більше його буде в жирових клітинах, тим більше жиру ваш організм буде спалювати протягом дня.

Ви не приділяєте належної уваги фізичним навантаженням

Ваш обмін речовин ускорюється після того, як тренування закінчено. Ефект триває приблизно 48 годин. Тож намагайтеся ходити до спортзалу хоча б тричі на тиждень.

Крім того, силові тренування дозволяють швидко наростити м’язову масу. А на її підтримку організм теж витрачатиме досить велику кількість енергії.

Ві – сова

Сонячне світло, яким деякі люди насолоджуються вранці, має дуже важливе значення для вашого обміну речовин. Річ у тому, що воно регулює та нормалізує циркадні ритми.

Тут все просто: якщо вони порушені — ваш метаболізм заповільнюється, оскільки організм вирішує, що він живе у стані постійної опасности. Загалом, спробуйте прокидатися раніше. І, відповідно, раніше лягати спати.

Ви намагаєтеся повністю відмовитися від вуглеводів

І робите велику помилку. Відмова від вуглеводів — дуже небезпечна ідея. Хоча б тому, що вашим м’язам потрібен глікоген, а він утворюється із запасів вуглеводів.

До того ж, якщо ви відмовляєтеся від вуглеводів, то, певно, живете з хронічною втомою. Без глікогену у вас не буде енергії не лише для тренувань, а й для повсякденної життя.

Іноді ви перекушуєте чіпсами, крекерами та сухариками

Якщо ви періодично їсте такі закуски, як крекери, чіпси або солодкі йогурти і при цьому хочете схуднути, то вам доведеться змінити свої звички. Ви повинні їсти закуски не зі шкідливими трансжирами та сахаром, а з поліненасиченими жирними кислотами.

Волоські орехи – ідеальний варіант. Якщо з якихось причин вони вам не подобаються, спробуйте орехи інших видів. Підходять також будь-які овочі.

Ви спите за дуже високої температури

Перевірте свій термостат. Ваше тіло ефективно спалює калорії під час сну лише за умови комфортної для нього температури. Немає потреби спати в холоді, але ви повинні пам’ятати, що ідеальна температура у спальні повинна бути в межах 18-19 градусів за Цельсієм.

І пам’ятайте: саме вночі найшвидше спалюється так званий «бурий» жир, який концентрується в зоні навколо живота та бедер.

Ви використовуєте лише морську сіль

Ми нічого не маємо проти морської солі: вона приємна на смак і не така шкідлива, як інші її види. Погана новина у тому, що для нормального метаболізму всім нам потрібний йод. Тому купуйте хоча б іноді йодовану сіль.

Також вам слід активніше споживати йодовмісні продукти: морські водорослі, яйця, креветки та печінку тріски.

Ви не купуєте органічні продукти

Мовлення, що містяться в пестицидах, заважають вашому організму ефективно спалювати енергію. Токсини зменшують метаболізм.

Як захистити себе? Почніть купувати сезонні фрукти та овочі не в магазинах, а на ринках. І намагайтеся уникнути «тепличних» продуктів. Соління у банках корисніші свіжих огірків у марті!

Ви не отримуєте достатньої кількості заліза

Якщо вашому організму бракує заліза, отже, ваші м’язи відчувають хронічний дефіцит кислорода. Як результат – загальна млявість, втома та повнота.

Жінки повинні приділяти споживанню заліза особливу увагу. Їжте більше бобових та темної зелені — шпинату, броколі, китайської капусти.

Ви забагато нервуєте

Ніхто в світі не може похвалитися тим, що живе без стресу. Але важливо пам’ятати, що організм нервного людини спалює в середньому на 100 калорій менше ніж у спокійні дні.

Крім того, стресс провокує наш потяг до нездорової їжі. Тому життєво важливо приділяти собі годину для зняття напруження. Спосіб вибирайте той, який найбільше підходить особисто вам. Мета – досягти рівного та глибокого дихання, яке дозволяє спалювати жир максимально ефективно.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!