Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
3 ефективних способи лікування хропіння
Боротися з хропінням, майже всі віддають перевагу в домашніх умовах, передають новини України sutura.org.ua
№1. Не спіть на спині
Як показує практика, гучне хропіння часто починає турбувати, коли жінка спит на спині. Щоб трохи зменшити «децибелі», необхідно навчитися засинати на боці. У цьому бажано використовувати подушку висотою 14-16 див.
З першого разу привчити собі до нової пози може не вийти, тож доведеться потренуватися. Як варіант, пришіть на піжамі між лопаток додатковий карман.
Перед сном кладіть у неї твердий предмет – при спробі перевернутися на спину, ви завжди відчуватимете дискомфорт. Достатньо кілька тижнів практики, щоб виробився стійкий «умовний рефлекс».
№2. Знижуйте вес
Зайві кілограми є однією з головних причин гучного хропіння у дорослих жінок, а також нерідко призводять до більш серйозних наслідків для здоров’я, включаючи розвиток синдрому обструктивного апное чи зупинку дихання.
Жир накопичується під шкірою, а також у м’яких тканинах шиї — це провокує звуження м’язів глотки, внаслідок чого з’являється хропіння ночами. Щоб вирішити цю проблему, для початку необхідно нормалізувати вагу. Іноді досить схуднути на 5-7 кг, щоби хропіння переставши турбувати сусідів через стінку.
№3. Живіть правильно
Корисні поради щодо здорового способу життя, завжди будуть актуальними, незалежно від характеру хвороби. Однак у наші дні цими рекомендаціями часто нехтують, незважаючи на те, що вони справді ефективні у багатьох випадках.
Якщо ваша мета — перестати хропіти під час сну, необхідно відмовитися від трьох шкідливих звичок: куріння, зловживання алкоголем та переїдання.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!