Весною, на яскравому сонці, особливо видно всі недоліки шкіри. Якщо при погляді в зеркало ви незадоволені кривий, колір обличчя асоціюється з першою зеленню, а шкіра ніби потріскалася, очевидно: треба терміново допомогти шкірі. Поговоримо, з чого почати і де продовжити, повідомляє sutura.org.ua

Спочатку оцініть, як ви виглядаєте:

Пам’ятий вигляд. Якщо у вас весь час якесь стомлене обличчя, яке не стає свіжим після прогулянок і відпочинку, а шкіра бліда, втомлена, нерівна, то, швидше за все, вам бракує вітамінів. Потрібно додати до раціону фруктів, овочів, рослинних олій, горіхів, сухофруктів, свіжої зелені та свіжих соків.

Ефект пергаменту. Якщо шкіра була нормальною, а стала сухою та чутливою, ви часто відчуваєте відчуття стягнутості шкіри, значить, ви перестаралися із знежиреною дієтою або вам просто бракує живлення. Для нормального функціонування шкіри організму щоденно необхідно отримувати 30 грамів високоякісних жирів. Тож потрібно переглянути свій рацій.

Всю зиму шкіра обличчя пручалася холоду та іншим несприятливим факторам, терпіла нестачу вітамінів. Тому з настанням весни добре б віддячити її, керуючись чотирма основними правилами: очищення, зволоження, вітамінізація та захист.

1. Очищення

Для очищення потрібно звільнити шкіру від токсинів і зняти ороговілу кулю. Якщо на шкірі немає запалень, то протріть обличчя лосьйоном, що очищає, і зробіть легкий пілінг. Це займе кілька хвилин. Зверніть увагу, що різні пілінги застосовуються по-різному: наприклад, один потрібно наносити на вологу шкіру, інший – на суху. Тож потрібно слідувати інструкції. Після пілінгу рекомендується накласти увлажняющую та заспокійливу маску.

2. Зволоження

Зволожувати шкіру слід зсередини та ззовні. Для цього потрібно випивати щонайменше до двох літрів чистої води на день і обприскувати термальною водою. У салоні для зволоження проводитиметься мезотерапія. За допомогою спеціального апарату в шкіру вводяться поживні коктейлі на основі гіалуронової кислоти, ліпідних коктейлів тощо. Зазвичай курс становить 6-10 процедур, показано для шиї, декольте, навколо очей.

3. Вітамінізація

Вітамінізацію також добре проводити зсередини та ззовні. У домашніх умовах можна робити маски зі свіжого сиру, меду та яєць, з використанням оливкової олії з рідким витамином Е. Процес піде краще, якщо пропити спеціалізований курс витаминів.

4. Захист

Захищати шкіру від зовнішніх негативних впливів можна за допомогою якісних, гіпоалергенних кремів. А також коштів, які містять захист від ультрафіолету. Але можна підсилити ефект, вдавшись до салонної процедури – озонотерапії. За допомогою дуже тонких голок під шкіру вводиться киснево-озонова суміш. Таким чином у клітинах покращується постачання кислородом, шкіра звільняється від токсинів і набуває чинності для захисту.

Ці заходи дозволяють оживити клітини шкіри, усунути застійні явища, зробити вільним кровообіг, підтримувати потрібну вологість. Лицо набуває більш свіжого вигляду, і людина перестає виглядати, як змучений «офісний планктон», і з задоволенням посміхається своєму відображенню у зеркалі.