1. Випивай склянку води

Випиваючи склянку води, а не з’їдаючи залишок засохлого коржика (до речі, звідки він тут?), ти поможеш своєму шлунково-кишковому тракту без стресу приступити до щоденної роботи. Також склянка води на щастя забезпечує легкий проносний ефект, що дозволить тобі почати день, так би мовити, оновленим, передає sutura.org.ua

2. Вмикай світло

Клімат не шанує нас життєрадісним освітленням, особливо взимку. Тому, поки твої очі відкриваються, рука хай тягнеться до вимикача: яскравий світло допоможе прокинутися, підбадьоритися і ненадовго створити ілюзію, що життя не безнадійне і має якийсь сенс.

3. Думай

Найбільш плодова година для мозку — перші два-три години після пробудження. Виходить, що ми витрачаємо безцінну годину на читання маячних опівнічних постів друзів у Facebook або, що ще гірше, на перегляд ранкових ток-шоу. Хоча куди продуктивніше було б, сидячи за завтраком, переглянути важливий документ, який потрібно підписати, скласти план на день або докласти вже байку, яку мав віддати видавцеві місяць тому.

4. Дотримуйся тиші

Здається, що включити на повну гучність «Anybody Seen My Baby?», поки шукаєш носок, — гарна ідея. Адже музика бадьорить і дарує бойовий настрій. Як би не так! Ти відволікаєшся на слова, починаєш пританцьовувати, піддаєшся настрою і в результаті, опинившись на роботі, розумієш, що не тільки забув дома телефон, але так і не знайшов іншу шкарпетку. Для максимальної зосередженості збирайся в тиші. Послухати музыку зможеш стоячи у пробці чи на ескалаторі.

5. Тренуй оптимізм

До речі, про пробки та ескалатори. Поки проводиш на них годину, згадай три приємні речі, що сталися з тобою напередодні. Три — не більше і щонайменше. Автор книги «Переваги щастя» Шон Ейчер стверджує, що оптимізм, як і м’язи можна накачати (і це обійдеться значно дешевше, ніж спортзал). А життєрадісні люди не лише дратують оточуючих, а й живуть у цілому легше.

Кстати, якщо у тебе є можливість зайнятися ранковим інтимом, не випускай її! Це корисно.