Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
9 трав для очищення нірок
Медичні помилки щорічно стають причинами смерті майже 800 тисяч осіб, повідомляє sutura.org.ua Приблизно 106 тисяч із них помирають внаслідок неправильно прописаних ліків.
У нашому суспільстві стало нормою глотати пігулки при найменшому нездужанні. Залежність від медикаментів зростає швидко, але мало хто усвідомлює цілющу силу, яка ховається в звичайних рослинах, буквально зростатиме у нас під ногами. Між тим, майже будь-яку хворобу можна вилікувати, не вдаючись до медикаментів.
Як говорив Гіппократ, “Нехай їжа Стані Ліками”.
Нирки виконують кілька важливих функцій, однією з яких є регулювання вмісту води в організмі. Вони відповідають за видалення надлишків води або збереження її, якщо організм відчуває нестачу вологості. Вони також допомагають регулювати вміст в організмі таких мінералів, як натрій, калій, кальцій та ін. Крім того, почки допомагають організму позбавлятися від шкідливих токсичних речовин.
Не менш важливою ролью нірок є вироблення гормонів. Ці гормони циркулюють по організму з кров’ю і регулюють, наприклад, рівень кров’яного тиску, впливають на утворення червоних кров’яних тілець і тд. Вони також вітамін D виробляють.
Ось кілька продуктів, які дозволять вашим почкам залишатися чистими та здоровими:
1. чанка педра.
Назва чанка педра у перекладі з іспанської означає “Дробяча Камені”.
Протягом століть жителі південної Африки застосовують цю рослину в якості ефективного засобу, що допомагає позбутися від каміння у жовчному міхурі, почках та печінці, а також для лікування водянки, інфекцій сечових шляхів, як сечогінний та протиспазматичний кошти.
2. золотарник.
Племена американських індіанців давно активно використовували золотарник для лікування захворювань сечових шляхів. Дослідження показали, що ця трава дійсно має цілющі властивості, здатні допомогти при жовчнокам’яній хворобі, холециститі, захворюваннях нірок та січового міхура.
3. корінь гортензії.
Корінь гортензії як лікарський засіб користувався великою популярністю серед американських індіанців та перших переселенців. І ті, і інші активно використовували корінь гортензії для лікування та підтримки здоров’я нірок та січового міхура. Це рослина діє як “Розчинник” камінь у почках. Крім того, корінь гортензії допомагає організму правильно засвоювати кальцій, перешкоджаючи таким чином утворенню нових каменів.
4. корінь селери.
Коріння і насіння селери багато століть використовують як природний сечогінний засіб. Ця рослина допомагає організму позбутися від токсичних речовин, які виходять разом із сечею. Крім того, корінь селери містить такі корисні речовини, як калій та натрій.
5. сідач пурпуровий.
Корінь сідача пурпурного давно відомий як ефективний засіб, попереджає утворення каменів у почках і як сечогінне. Його ефективність почасти пояснюється вмістом евпарину – розчинюючого і бореться з шкідливими організмами речовини. Завдяки евпарину корінь сідача також може застосовуватися для профілактики інфекцій.
6. мучниця звичайна.
Корисні властивості мучниці звичайної (або ведмежої ягоди) давно відомі у багатьох культурах. Її використовують для лікування запальних захворювань сечовидільної системи, для виведення каменів та піску, очищення нірок.
7. Алтей лікарський.
Корінь алтея лікарського давно відомий як прекрасний болезаспокійливий і м’яку сечогінну, він благотворно діє на тканини сечовивідних шляхів. Дослідження підтвердили, що ця рослина надає обволікаючу дію на слизову оболонку, заспокоюючи болю та пом’якшуючи запальні процеси.
8. корінь одуванчика.
Корінь кульбаби з успіхом застосовується в народній медицині для лікування захворювань печінки, січового міхура, нірок та жовчного міхура.
9. петрушка.
Ця улюблена кулінарами ароматна трава є ефективним рослинним лікарським засобом. Його сечогінні властивості дозволяють очищати почки та сечові шляхи від накопичуються там шкідливих речовин.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!