Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Брили

Так звані «брили» – це обвислі ділянки шкіри та підшкірно-жирової клітковини в зоні нижньої щелепи та шиї, що порушують нормальний контур обличчя. Їхня поява пов’язана зі зниженням загального тонусу обличчя та ослабленням жувального м’яза, що провисає по обидва боки від підборіддя, утворюючи старечі мішечки (або, як їх ще називають, «бульдожі щічки», або «брильки»).

Опущення (птоз) м’яких тканин обличчя є характерною ознакою вікового ослаблення каркасу шкіри. Після 30-35 років вміст колагену та еластину – структур, що підтримують шкіру, різко скорочується; зв’язки, що фіксують підшкірну клітковину, слабшають і не можуть чинити опір силі тяжіння. Жирова тканина на обличчі зміщується донизу, розтягуючи шкіру. Так поступово по краю нижньої щелепи утворюються “брили”, що надають овалу обличчя хвилеподібний контур.

У процесі вікових змін особи розрізняють ранні, помірні та виражені ознаки старіння.

Ранні ознаки вікових змін особи спостерігаються у 35-45-річному віці. Вони характеризуються мінімальною в’ялістю шкіри на шиї, помірним ступенем опущення м’яких тканин обличчя, появою перших ознак «брилів», незначним поглибленням носогубної складки та появою, так званих, «складок смутку» у куточках рота. На шкірі обличчя спостерігається поява невеликої кількості пігментації. Птоз м’яких тканин середньої зони обличчя виражений мінімально, тому часто непомітний для пацієнта. В’яла шкіра в шийно-підборідній зоні та поглиблені носогубні складки чітко помітні лише при згинанні шиї та нахилі голови вперед.

Помірні ознаки вікових змін особи спостерігаються у віці 45-55 років. У цей період шкіра в області шиї стає більш в’ялою і через неї контурують краї поверхневого шийного м’яза – платизми, що опустився. «Брили» чітко видно по контуру нижньої щелепи, складки в куточках рота та носогубної області досить помітні. Птоз м’яких тканин на вилицях та зміна контуру обличчя помітні самому пацієнту, але виражені помірно. Такі пацієнти можуть мати важку статуру і зайві жирові відкладення на тілі.

Виражені ознаки старіння шкіри обличчя можуть зустрічатися у будь-якому віці, але частіше виявляються у пацієнтів віком від 55 років. М’які тканини шиї обріблі, з низько провисаючими краями платизми і нерідко надмірною кількістю зайвого жиру на шиї. Виражені “брили” помітні з будь-якого ракурсу. Складки носогубної області та «складки смутку» глибоко врізані в шкіру та опущені. В області вилиць відзначається значний птоз м’яких тканин та втрата об’єму. Еластичність шкіри втрачено, на ній значно виражена пігментація.

Усунення «брилів» та інших вікових змін особи можна виконати за допомогою різних методик підтяжки особи – фейсліфтингу.

Ендоскопічний фейсліфтінг (Підтяжка обличчя) (Subperiosteal Facelift) – одна з найбільш сучасних методик пластики обличчя, що поєднує в собі хороший ефект, що омолоджує, найменша кількість рубців і відносно короткий термін післяопераційної реабілітації. Операція проводиться за допомогою спеціальної ендоскопічної апаратури, яка оснащена відеокамерою, що дозволяє на моніторі спостерігати за роботою пластичного хірурга. У зоні волосистої частини голови і, при необхідності, перед вушною раковиною робиться кілька невеликих (до 2 см) розрізів, через які хірург здійснює підтяжку тканин обличчя. При цьому надлишкова шкіра не видаляється, тому проведення ендоскопічної підтяжки можливе в основному при ранніх вікових змінах особи.

МACS-фейсліфтинг (Minimal Access Cranial Suspension Lift) – сучасна методика підтяжки обличчя, що залишає мінімальний рубець тільки попереду вушної раковини. За допомогою МACS-ліфтингу виконується омолодження шийної та підборідної зони, розгладжуються складки носогубної області, усуваються «брили». Реабілітаційний період у своїй мінімальний. При МACS-підтяжці видаляються надлишки шкіри, і проводиться міцна вертикальна фіксація тканин, що опустилися. Дана методика застосовна у пацієнтів з різним ступенем вікових змін шкіри та найефективніші при виражених ознаках старіння області шиї.

Короткорубцева підтяжка обличчя (Міні-фейсліфтинг) (Short-Scar Lift, SSFL) – методика підтяжки обличчя, що виконується через розріз перед вушною раковиною. Незаперечними перевагами підтяжки з коротким рубцем є невеликий травматизм та нетривала післяопераційна реабілітація. Як і МACS-ліфтинг, дана методика не застосовується за наявності у пацієнтів вираженої в’ялості шиї.

Розширена шийно-лицьова підтяжка обличчя (Superficial Muscular Aponeurotic System Lift, SMAS-ліфтинг) – найбільш відома та широко застосовувана в усьому світі методика із пластики обличчя. SMAS – це комплекс м’язово-апоневротичних тканин обличчя, також схильний до старіння та гравітаційного опущення. SMAS бере участь у зміні міміки обличчя, допомагаючи людині висловлювати свої емоції: посміхатися, посміхатися, хмуритися і т.д. Комплекс м’язово-апоневротичних тканин мобілізується та фіксується у новому вертикальному положенні. SMAS-ліфтинг супроводжується тривалим реабілітаційним періодом, проте ефективний як метод найповнішого омолодження особи на всіх стадіях вікових змін.

Глибокий фейсліфтінг (підтяжка обличчя) (The Deep Plane Lift) – методика підтяжки глибших шарів обличчя, ніж при SMAS-ліфтінг. Відшарування (мобілізація) тканин при глибокому ліфтингу здійснюється під комплексом м’язово-апоневротичних тканин. Проведення глибокої підтяжки обличчя розгладжує губнопідборіддя та носогубні складки, позбавляє «брилів». Оскільки в глибокому фейсліфтінгу задіяна велика товщина тканин, у них покращується кровопостачання, і виконання глибокої підтяжки може бути рекомендоване курцям. З іншого боку, виконання підтяжки глибоких шарів тканин обличчя підвищує ризик травмування рухових гілок лицьових нервів.

Підтяжка середньої третини особи (Mid-Face Lift) – методика ізольованого фейсліфтингу, що застосовується у пацієнтів, які ще не потребують виконання повної підтяжки обличчя. З її допомогою забезпечується омолоджуючий ефект області очей, вилиць, щік, носогубного трикутника.

Підтяжка середньої третини особи може проводитися двома основними доступами – скроневим та підресничним.

У першому випадку операція проводиться ендоскопічним методом з двох доступів у волосистій частині скроневих областей і полягає у діагональному підйомі тканин. Скроневим доступом досягається корекція зовнішнього вигляду очей, брів і вилиць. Друга техніка проведення серединної підтяжки обличчя виконується через невеликий підресничний розріз нижньої повіки і дозволяє підняти тканини, що опустилися, вертикально вгору.

Підтяжка SOOF (Suborbicularis Oculi Fat Lift) – дана методика фейсліфтингу призначена для повторного поміщення жирової клітковини в підочноямкову область, що дозволяє виправити «запалий» погляд, що утворився після проведення блефаропластики, в процесі якої проводилося видалення жирової клітковини під очима.

Скронева (темпоральна) підтяжка (Temporal Lift) – методика фейсліфтингу бічної діагональної підтяжки верхньої третини особи. З її допомогою здійснюється підйом куточків брів, верхніх повік, вилицьової жирової клітковини і тканин щік, що опустилися, «брилів» розгладжування зморшок у куточках очей. Скронева підтяжка здійснюється через невеликий розріз у скроневій зоні волосся і передбачає видалення надлишкової шкіри, відшарування та переміщення тканин по діагоналі вгору.

Підтяжка шиї (Platysma Lift, Neck Lift, Platysmaplasty) Підтяжки в області шиї сприяють створенню вираженого підборіддя-шийного кута, позбавлення від «брилів», другого підборіддя, в’ялості шкіри на шиї. У поєднанні зі SMAS-ліфтингом ця методика омолодження старіючої шкіри шиї перевершує інші за косметичним ефектом.

Schaffung von arbeitsplätzen für lokale pi network user. Follow instructions on the use of the washing machine and spin dryer.