Британський фонд серця попереджає про питливість як симптом сердечного нападу

Головна / unsorted / Британський фонд серця попереджає про питливість як симптом сердечного нападу

Раптова пітливість без очевидної причини може бути вказівкою на сердечний напад, з попередженням про це виступили фахівці Британського фонду серця (BHF, British Heart Foundation).

Британські медики нагадують, що симптомами серцевого нападу не завжди є очевидні болі у грудях, що змушують людину хапатися за серце як у кіно. Іноді сигналами цієї події стають неочевидні ознаки, у тому числі ті, як людина потіє.

“Сильніша пітливість після підвищених фізичних навантажень – це норма, але раптова пітливість без очевидної причини може бути попереджувальним симптомом серцевого нападу”, – повідомили представники Британського фонду Серця.

В інтерв’ю виданню Express медики пояснили, що інфаркт відбувається, коли артерія, що постачає серце кров’ю та кислородом, блокується тромбом. Найчастіша причина утворення тромбів-ішемічна хвороба серця (ІХС), при якій коронарні артерії, що постачають серце кров’ю, забиваються відкладеннями холестерину.

За словами експертів, підвищене потовиділення, що виникає поза зв’язком з температурою довкілля або фізичною активністю, може бути ознакою закупорених холестериновими бляшками коронарних артерій. Прокачування крові через закупорені артерії вимагає від серця великих зусиль, тому тіло починає більше потіти, щоб знижувати температуру тіла, що підвищується через додаткові навантаження.

Фахівці додали, що “нічна пітливість також є попереджувальним симптомом можливих проблем із серцем, особливо поширеним серед жінок”.

У британському фонді серця рекомендують не залишати без уваги раптову пітливість без очевидної причини – особливо, якщо вона супроводжується болем у грудях. Також на інфаркт може вказувати сильне потовиділення, супроводжуване запамороченням, задишкою, нудотою.

Говорячи про найчастіші ознаки сердечного нападу, експерти називають сильний біль у грудях, біль у руці, а також раптове сильне запаморочення.

Джерело glamour.kyiv.ua

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!