Чому морква повинна бути в раціоні кожного людини щодня
Ви знали, що морква на 90% складається з води, а низька кількість калорій робить її безпечним продуктом для людей, які борються із лишніми кілограмами? Однак не в цьому головне перевага моркви. Вона має бути в раціоні кожного людини завдяки великому кількості питних речовин у своєму складі. Овоч є джерелом клітковини, а завдяки низькому глікемічному індексу підходить для діабетиків. Чим ще корисна морква?
Зниження ризику онкології
Каротиноїди у складі моркви допомагають запобігати розвитку ракових клітин. Цей овоч помітно знижує ризик розвитку раку простати, молочних залоз, легенів, шлунка та товстої кишки.
Нормалізація рівня холестерину в крові
Високий вміст поганого холестерину сприяє формуванню бляшок усередині артерій, що може призвести до тромбозу, а також до інфаркту, інсульту та інших небезпечних для життя станів. Щоб покращити роботу сердечно-судинної системи, необхідно щодня з’їдати по 200 г моркви.
Боротьба із надмірною вагою
Морква допомагає людині швидше насититися і не відчувати голоду тривалу годину. Таким чином, процес зниження ваги прискорюється, а організм отримує масу корисних речовин.
Поліпшення стану органів зору
Морква є одним із головних джерел витамину А, який потрібний для підтримання гарного зору. Цей компонент допомагає зберегти здоров’я судин очей, фоточутливість оболочки очного яблука, а також захищає від ряду хвороб очей.
Запобігання анемії
Овоч відрізняється високим вмістом витамину С і ряду антиоксидантів. Це у свою чергу захищає організм від виникнення анемії, яка може виникати через менструацію, маткову кровотечу та анемію желудочно-кишкового тракту.
Нормалізація кров’яного тиску
Клітковина і калій у складі моркви зміцнюють м’яз серця, розширюють сосуди, завдяки чому тиск людини приходить до норми.
Зміцнення кісток
Вживаючи моркву, людина отримує необхідний її витамин К2, який приводить у норму процес обміну речовин у кістках, а значить не дозволяє виводитися кальцію у надмірній кількості. Таким чином, моркву слід вживати для профілактики переломів кісток та остеопорозу.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!