Дослідження показало, що будь-які захворювання серцево-судинної системи безпосередньо залежать від того, як жінка веде собі під час сімейного зварювання.

Дані дослідження показали, що ті жінки, які дають вихід своїм негативним емоціям і гніву у вигляді істерики, живуть набагато довше, ніж ті представниці жіночої статі, які переживають негативні емоції мовчки і поодинці.

Дослідження було розпочато досить давно: майже десять років тому. За цю годину в ньому спіткало участь близько двох тисяч жінок. Дані дослідження показали, що будь-які захворювання серцево-судинної системи безпосередньо залежать від того, як жінка веде собі під час сімейного зварювання.
Стриманість у цьому випадку може мати негативні наслідки, оскільки ризик передчасної смерті підвищується вчетверо. Проведений аналіз після сплеску емоцій показав зміну гормонального фону, що є можливою причиною того, що стримані жінки живуть у середньому менше, ніж емоційні.

У той же час медицина не перестає вважати прояв істерики діагнозом. Істерики бувають різних ступенів тяжкості, і водночас сприяють розвитку психічних захворювань. Під словом «істерика» розуміється будь-яка емоційна реакція жінки: крик, сльози, сміх, судоми та подібне проявлення емоцій.