Діти зазвичай неохоче ділятися своїми іграшками, але просто дають “спробувати” товаришу соку або попити води, інформує sutura.org.ua

Продегустовані можуть бути і залишені без нагляду. Тим часом саме у дітей більше ризику захворіти таким чином – у них виділиться більше слюні.

Якщо дитина хвора, то у напій, який вона п’є, зазвичай потрапляє більше слини, а це означає, що ймовірність потрапляння вирусних частинок і слизу в напій вища, а значить, і ймовірність зараження іншої дитини, пояснили фахівці.

Крім того, діти частіше хворіють на інфекції, тому ймовірність підхопити що-небудь вище, зокрема від членів сім’ї. Бажано, щоб у дитини був свій пляшок для пиття, а не спільний з батьками.

Діти дошкільного віку, як правило, частіше хворіють, бо у них ще не повністю розвинений імунітет. Таким чином, розділяючи пляшку з маленьким малюком, ви підвищуєте можливість зараження дитини, уточнили експерти.

Спільне вживання напоїв небезпечне, оскільки може призвести до серйозних бактеріальних та вірусних інфекцій, які можуть мати наслідки довжиною у життя.

Будь-яка інфекція, яка може передаватися через слюну, може передаватись і при спільному вживанні напоїв. Щоб діти рідше хворіли та не ризикували своїм здоров’ям — навчіть їх пити лише зі своєї пляшки.