Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Добавки для зниження запальних процесів: від вітамінів до куркуми

З настанням тепла кожен зітхає з полегшенням, чекаючи, що нарешті період хвороб і поганого самопочуття залишився позаду. Але не тут було, адже весна і літо приносять багатьом сезон алергії та запальних процесів в організмі. Допомогти йому та полегшити цей стан можуть кілька простих продуктів, які є в будь-якому магазині, а також звичайні аптечні витамини.

Кверцетін

Кверцетин – це рослинна сполука, яка зменшує запальні процеси, а також володіє антигістамінними властивостями і допомагає боротися із сезонною алергією. Кверцетин міститься у таких продуктах, як капуста, чорниця та броколі.

Куркума

Ця поширена приправа, яку багато кладуть у самі різні страви, має сильні протизапальні властивості. Фахівці пропонують включати до свого раціону одну чайну ложку куркуми на день або два грами. При сильному запаленні пропонується приймати 500 мг куркуміну протягом 8-12 нед.

Вітамін D

Здебільшого людина отримує його від сонячного світла і з продуктів харчування, але багатьом цього недостатньо. На думку лікарів, витамин D здатний значно знижувати запальні процеси в організмі. Дослідження, в якому брали участь понад 9000 учасників, показало, що люди з низьким вмістом витамину D частіше скаржаться на сильні болі у спині. Прийом добавок привів до поліпшення стану та функцій організму.

Магній

“Низький клітинний рівень магнію був пов’язаний із підвищеним рівнем CRP – білкового маркера запалення у крові”, – каже доктор медичних наук, фізіотерапевт Санджів Лакхіа. За його словами, добавки магнію можуть стабілізувати запалені нерви і служити природним розслаблюючим м’язовим і болезаспокійливим дією.

Пробіотики

Коли хтось згадує про переваги пробіотиків, зазвичай йдеться про покращення травлення або про відновлення кишкової флори після курсу антибіотиків. Однак прийом пробіотиків також зменшує запалення та біль у суглобах. Крім того, “при ревматоїдному артриті, язвенному коліті та розсіяному склерозі мікробна зміна пробіотиками полегшила шлунково-кишкові симптоми та запалення кількох органів у кількох рандомізованих контрольованих дослідженнях”, – каже доктор медицини, сертифікований лікар-фахівець з гінекології Мері Клер.

Джерело storinka.com.ua

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!