Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Головна unsorted Друге підборіддя

Друге підборіддя

Друге (подвійне) підборіддя утворюють жирові та шкірні складки під краєм нижньої щелепи та в ділянці шиї. Поява другого підборіддя помітно знижує привабливість обличчя, робить неестетичним профіль, візуально додає зайві роки та кілограми, тому у його власників виникає велике бажання якнайшвидше позбутися цього недоліку. Корекція другого підборіддя може проводитись за допомогою консервативних косметологічних методів (мезотерапії, озонотерапії, міостимуляції, термоліфтингу) або хірургічним шляхом (ліпосакція).

Загальні відомості

Особа – це візитна картка людини, за якою можна оцінити її здоров’я, настрій, характер, а підборіддя на ньому – важлива та помітна частина. У багатьох літературних творах, знайомлячи читача із зовнішністю свого героя, письменники зазвичай приділяли кілька слів і опис його підборіддя для створення більш точного портрета персонажа. Правильні, пропорційні риси обличчя з точеним підборіддям завжди вважалися проявом краси та гармонії, про яке мріють і чоловіки, і жінки. Одним із неприємних естетичних недоліків зовнішнього вигляду є наявність другого підборіддя, яке може з’явитися вже у двадцятирічному віці.

Друге підборіддя

Причини появи другого підборіддя

Генетична схильність (спадковість) зумовлює індивідуальні особливості шкіри та обміну речовин. Люди, схильні до утворення другого підборіддя, зазвичай, відзначається уповільнений біосинтез білків, у результаті відновлення колагену відбувається менш інтенсивно.

Зайва вага (ожиріння) у поєднанні з неправильним харчуванням та малорухомим способом життя також сприяє формуванню жирових відкладень у ділянці підборіддя та щік.

Порушення постави внаслідок слабкості м’язів спини або неправильних звичок (низько опускати голову при ходьбі, читанні, спати на високій подушці, сутулитися і т.д.) створює додаткове навантаження на колагенові та еластинові волокна, зменшується їх здатність підтримувати підшкірну жирову клітковину та упругість. І навпаки, звичка прямо тримати голову і спати на низькій подушці надає шиї краси та підтягнутості.

Крім того, до утворення «надлишків» шкіри та шкірних складок в області підборіддя призводить різке зниження ваги, оскільки слабкі м’язи обличчя допускають обвисання підшкірно-жирових тканин.

Вікове (після 45 – 50 років) зниження пружності шкіри обличчя відбувається внаслідок природного уповільнення процесів регенерації та трофіки у шкірі та тканинах. Шкіра стає сухою, в’ялішою, зморшкуватою, деформуючи овал обличчя.

Методи корекції другого підборіддя

Щоб мати довготривалий результат, «боротьба» з другим підборіддям повинна включати, крім косметичних впливів та фізичних вправ, зміну способу життя (правильне харчування, контроль ваги, постави, активні рухи). Від невеликого другого підборіддя можна спробувати позбутися за допомогою спеціальної гімнастики. Крім того, особі (включаючи підборіддя та область шиї) необхідно приділяти належний догляд: із застосуванням тоніків, зволожуючих та поживних засобів, ліфтинг-кремів, масок, що підтягують, сироваток. При регулярному та правильному використанні ці засоби високо ефективні. Можна вдатися і до косметичних процедур: міостимуляції, ліфтингу, мезотерапії, фотоомолодженню, озонотерапії, вакуумного масажу. Призначене лікування суворо індивідуально, косметична програма повинна відповідати конкретним характеристикам шкіри пацієнта, його здоров’ю.

Якщо друге підборіддя явно виражене, є вікові зміни (у осіб старше 40 років), і не допомагають жодних засобів, можна вирішити цю проблему за допомогою пластичної хірургії.

Прибрати надлишки жирової тканини в ділянці підборіддя можна методом мініпосакції. Ця операція здійснюється через мінірозрізи (не більше 0,5 см), що не залишає післяопераційні рубці. Ослаблені м’язи шиї для кращого скорочення та корекції овалу обличчя підтягуються лігатурним ліфтингом (імплантація спеціальних неалергенних ниток, що розсмоктуються). При цьому додатково забираються брилі на щоках.

Поруч із усуненням другого підборіддя можливе проведення хірургічної корекції підборіддя – ментопластики (тобто зменшення чи збільшення обсягів підборіддя різними методами пластичної хірургії). Ментопластика дає можливість покращити профіль та пропорції обличчя, не тільки усунути друге підборіддя та обвисання шкіри в ділянці шиї, але й омолодити зону декольте, створити красивий контур обличчя. Пластика підборіддя іноді поєднується з ринопластикою, збільшенням обсягу області вилиць і щік, чим досягається більший ефект, що омолоджує.

При проведенні кісткової пластики корекції піддається сама підборіддя кістка. Розрізи виконуються в ротовій порожнині, тому післяопераційних шрамів не залишається.

Скоригувати овал обличчя можна за допомогою силіконових лицьових імплантів, виготовлених із біосумісних, безпечних матеріалів. Розмір та форма імплантів підбирається лікарем індивідуально. Операція проводиться під місцевою або внутрішньовенною анестезією, її тривалість – 1,5-2 години. Розрізи виконуються в природних складках або в ротовій порожнині, і згодом шви стають непомітними.

Пластику області вилиць та підборіддя можна виконати за допомогою введення клітин жирової тканини самого пацієнта (ліпофілінг). Пластику підборіддя рекомендується робити після закінчення формування кісткової тканини не раніше 23 – 25 років.

Top 10 withdrawn childrens toys. Ford kuga remap stg1 blackpool blackpool remapping and diagnostics.