Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Ефірна олія – сила природи у вас вдома
Про цілющу силу ароматних трав людство знає тисячоліттями. Як еліксир молодості та краси, першими їх почали використовувати у стародавніх Єгипті, Китаї та Римі.
Ефірна олія – це натуральна рослинна есенція, отримана різними механічними та біохімічними способами (перегонка, пресування, екстракція органічними розчинниками тощо). Залежно від методу добування ефірні олії бують натуральними, натуралізованими та синтетичними.
Сьогодні ефірні олії широко використовують у медицині, фармацевтичній промисловості, парфумерії, професійній та домашній косметології. Лікувальні властивості має лише натуральна ефірна олія. Саме вона забезпечує антисептичну, протизапальну та бактерицидну дію на організм, а також є чудовим засобом для догляду та лікування шкіри, нігтів та волосся. Впливаючи на нервну систему, збагачує організм енергією, знімає напруження, розслабляє та заспокоює, а деякі олії мають ефект снодійного.
В організм ефірна олія потрапляє через шкіру та органи дихання.
Як застосовують ароматичні олії?
• Найпопулярнішим методом є ароматизація приміщення за допомогою спеціальної лампи (асортимент таких на ринку величезний), в яку наливають воду та додають кілька крапель ефірної есенції, під час нагрівання ефірна олія випаровується, наповнюючи кімнату приємним ароматом.
• Ще один поширений варіант серед представниць слабкої статі – це тепла або гаряча ванна з морською силлю, наповнена ароматичною сумішшю з 3-6 крапель олії (розводять в одній ложці молока, оскільки ефірну олію, фактично, ніколи не використовують у первинному вигляді). Прийом таких ванн до 20 хвилин.
• Ароматичні олії застосовують для обгортання. Цей метод часто потрібний у боротьбі проти лишньої ваги та розтяжок. Найбільш ефективними є олії цитрусових (грейпфрута, лимона, апельсина), а також герань.
• Домашня косметика (шампунь, маски, тоніки, креми тощо) є популярною серед жінок, тому ефірна олія є незамінним інгредієнтом у її приготуванні. Найчастіше для цього підходять сандал, шавлія, євкаліпт, лаванда та інші.
• Деякі ефірні олії, такі як іланг-іланг, пачулі, бергамот, герань, кедр, розове дерево тощо) є потужним еротичним та сексуальним стимулятором. Існує чимало рецептів з приготування парфумів у домашніх умовах.
• Інгаляції – як засіб зміцнення імунітету, застосовується при застудних захворюваннях (в ємність із вузьким горлом наливають гарячу воду, додають кілька крапель відповідної ефірної олії, та вдихають протягом 5 хв).
• Розтирання – застосовується в різних видах масажів, а саме у лікувальному, розслаблюючому, еротичному. Позитивне вплив ефірної олії на наш організм є беззаперечним, важливо дотримуватись інструкції застосування. Людям з індивідуальним несприйняттям певних видів ефірної олії варто проконсультуватися зі своїм лікарем. Будьте в гармонії з собою та природою!
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!