Люди досить часто висловлюють незадоволення своєю пам’яттю. Як метко зауважив Б. Франклін, «багато хто жаліється на пам’ять, майже ніхто – на кмітливість».

Особливо часто на зниження пам’яті жадаються представники старших вікових груп, недарма пам’ять порівнюють із мідною дошкою, покритою літерами, яка годину непомітно згладжує. З роками знижується швидкість розумових процесів, слабшає здатність до концентрації уваги та засвоєння нової інформації.

Однак проблеми з пам’яттю можуть виникати також у молодому і зрілому віці, – у чому цьому сприяють стресс, депресія, перенапруження на роботі, зловживання алкоголем, гіповітаміноз і ін.

«Людина розсіяна»

При входженні у літній вік (від 45 до 65 років) порушення пам’яті та уваги наростають, стаючи згодом більш вираженими. Крім того, погіршення пам’яті, ослаблення уваги, розумової працездатності можуть бути наслідком перенесеного інсульту, а також прогресуючої недостатності кровопостачання головного мозку різних станах.

Очевидно, що зміни пам’яті та уваги створюють масу неудобств як для самого людини, так і для оточуючих.

«Пам’ять слабшає, якщо її не тренувати», – говорив давньоримський оратор і політик Цицерон. І це абсолютно справедливо. Фахівці рекомендують літнім людям постійно тренувати пам’ять: розгадувати кроссворди, вивчати іноземні мови та ін. Серед останніх особливе місце займають лікарські засоби на основі сухого екстракту листя гінкго білоба.

З глибини століть

Гінкго білоба – унікальне реліктове дерево, сучасник динозаврів, оспіване великим Гете і описане самим Ліннєєм. У Китаї, Японії, Кореї його садили біля буддійських пагод, поетично називаючи «срібним абрикосом» та «нігтями Будді».

У манускриптах, датованих 2800 р. до н. е., описані унікальні лікувальні властивості цього рослини, важливе місце серед яких займає збереження здоров’я і довголіття.

Сучасні технології значно розширили наші думки для гінкго білоба. До складу екстракту його листя входить більше 40 компонентів (вітаміни, мікроелементи, флавоноїди, органічні кислоти, ефірні олії, алкалоїди та ін.) , пригнічують запальні реакції шляхом інгібування фактора активації тромбоцитів, запобігаючи їх агрегацію та покращуючи циркуляцію крові у сосудовому руслі

Високі стандарти – надійний ефект

Серед чисельних препаратів «срібного абрикосу», представлених сьогодні на ринку, вигідно виділяється препарат рослинного походження на основі сухого екстракту листя гінкго білоба – Меморін.

Меморін розроблений фахівцями однієї з провідних вітчизняних фармацевтичних компаній – Vishpha®, що має на увазі добірну сировину, високі стандарти якості та виробництва.

Покращуючи кровопостачання головного мозку, Меморін є потужним стимулятором пам’яті, логічного мислення, концентрації уваги у людей різних вікових груп.

Меморін нормалізує обмін речовин, реологічні властивості крові та мікроциркуляцію. Він надає дозозалежне регулюючий вплив на сосудну систему, розширює дрібні артерії, підвищує тонус вен, тим самим регулюючи кровонаповнення судин. Препарат зменшує проникність судинної стінки (протинабряковий ефект – як на рівні головного мозку, так і на периферії) і виявляє антитромботичну, антиоксидантну та антигіпоксичну дію, а також сприяє підвищенню утилізації кислорода та глюкози, нормалізації медіаторних процесів у центральній нервній системі.