Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Як чоловікові зустріти гідну старість?
Часто у реальній житті у чоловіків виникають страхи щодо склянки води та сумної старості. Ці страхи підігріваються жінками. Що робити, щоб ймовірність гідної старості збільшилася, а негативний момент -… знизився, інформує sutura.org.ua
Програма базова. №0.
У будь-якої людини є три базові складові, які допомагають йому виживати, а іноді й чудово жити. Дві з них невід’ємні, їх треба прокачувати насамперед. Третя невід’ємна, але залежить від перших двох, і її можна відновити, якщо з першими двома все добре.
Отже:
1. Здоров’я. Це одна з двох невід’ємних характеристик людини, що впливає на якість її життя. При комунізмі і капіталізмі, при матріархаті і патріархаті, у XXI столітті або в симетричному столітті до нашої ери, за будь-якого президента, короля, імператора і вождя племені, якщо ти здоровий, то якість твоєї життя вища, ніж якщо ти не здоровий. Важливість здоров’я настільки абсолютна і зрозуміла. Чоловіки про це не здогадуються, перебуваючи в ілюзіях поганих стереотипів. Ними-то ми і займемося.
А) Займайтеся фізкультурою, не пийте, не куріть, не їжте хімічний мусор у забігайлівках або отруйні напівфабрикати. Спіть скільки потрібно, а не 3 години на день.
Б) Забудьте дебільний стереотип «Люди не жалуватись». Чоловіки хворіють так само, як і жінки. Чоловік має право хворіти. Він не зобов’язаний кричати, поки не здохну (так взагалі не слід лагодити). Тому якщо ти захворів, тобі нездужається, сміливо лікуйся, йди до лікаря, лягай у лікарню. Твої рідні-улюблені проживуть кілька тижнів без тебе.
В) Відпочивати – це не тільки нормально, але навіть необхідно. Ти не зобов’язаний працювати на трьох роботах, спати 2 години на день, поки їдеш у метро з однієї роботи на іншу. Якщо комусь мало грошей – хай піде і почне працювати. Нині навіть старшокласник може знайти приробіток. Говорять: «Людина не має права поєднувати слова «я» і «втомився». Він може один раз у житті сказати: «Немає більше сил!» – і померти». Це не так. Ти маєш повне право, прийшовши додому, сказати: Я втомився, не чіпайте мене і зайнятися тим, чим хочеш. Полежати, подивитись фільм, пограти в гру, почитати книжку. Ти маєш повне право у вихідний відмовитися копати місто у тещі або мотатися по магазинах, а сходити до картинної галереї, сказавши: «У мене вихідний. Я хочу відпочити». Ти не зобов’язаний виправдовуватися і доводити комусь право на відпочинок. Якщо він цього не розуміє, то це його проблеми. Бережи собі. Якщо ти навіть цього не робитимеш, то хто ж тоді буде тобі берегти?
Г) обстежуйся при найменших підозрах на серйозну хворобу. Не заводь болячки, які перейдуть у хронічне захворювання. Подивись, хто сидить у чергах у поліклініці? Жінки. Подивись, хто живе довше? Жінки. Ці дві речі взаємопов’язані. Жінки бережуть собі, обстежуються, лікуються, і тому живуть до глибокої старості.
Д) Бережи собі від шкідливих зовнішніх впливів. Шкідлива робота, на морозі, з хімікатами? Звільняйся. Краще отримувати менше і бути здоровим, ніж згоріти на роботі, після чого все одно тобі звідти випхнути, але вже хворим.
Е) Забудь дебільний стереотип «чоловіки не плачуть». Якщо взяти стародавні легенди, саги, біліні, то там брутальний дядько ридає, як дитина, над трупами друзів, над проваленими завданнями та ще багато над чим. Ти не зобов’язаний бути завжди радісним клоун-тамадою, бадьорком, геройчиком. Є впевнена, підтверджена дослідженням думка, що одна з причин довголіття жінок полягає в тому, що вони не тримають емоції в собі. А чоловік тримає, і це виливається у ранніх інсультах чи в алкоголізмі.
2. Освіта. Під цим словом я розумію не лише вузівські дипломи, а всі твої знання, навички, вміння, компетенції. Це теж те, чого в тебе не відібрати. Так, дипломи однієї країни можуть бути визнані в інший. Але вміння і знання, прокачані мізки і гострий розум завжди з тобою. Навіть у разі ядерної війни, у світі вимагатимуться грамотні лікарі, інженери, агрономи, столярі та муляри. Даже хороші поети, дипломати та політики будуть у честі – як це вже було у Темні віки.
А) Витратити молодість не на п’янки-гулянки, а на здобуття хорошого освіти. Отримуй її не тому, що «мамка сказала», не «від армії відкосити», а щоб вміти цим заробляти на життя в подальшому.
Б) Не випускай жодної можливості здобути нові знання, компетенція, освіта, дипломи, ступені, звання. Пропонують вчитися – вчися. З’явилася можливість з’їздити на стажування – їдь. Запитали на практику – йди. Є можливість написати та захистити дисертацію – пиши та захищай.
В) Опануй суміжні та нові галузі знань та навичок. Ти ЛІКАР? Отримай юридичну освіту, зможеш займатися захистом прав пацієнтів чи лікарів, розбираючись як у питаннях права, так і в тонкощах медицини. Ти письменник, автор книжок? Посягай дизайн, відео мистецтво і т.д.
Г) Більше читай. Дуже багато читай. Тренуй мізки. Це приносить багато користі. По-перше, люди розумової праці набагато пізніше хворіють на старче здивування. По-друге, ерудиція сама по собі дає багато знань, умінь, навичок. По-третє, чим більше ти знаєш, тим більше сфер діяльності можеш освоїти. По-четверте, читанням досягається розвинена письменна та усна мова. А грамотна мова, вміння дохідливо пояснити дорогого коштує.
Д) Вивчайте іноземні мови. Прокачувати їх до гарного рівня, порівняного як мінімум із Upper Intermediate в англійській. По-перше, це доступ до інформації на цих мовах в оригіналі, а не в перекладі. А також можливість навчання та стажування. По-друге, якщо у твоїй країні (не важливо якій, назви не грають ролі) якийсь трапиться якийсь триндець (революція, сезон відпусток), то ти зможеш емігрувати набагато менш болісно, ніж твої «німі» співгромадяни.
3. Капітал. Це гроші, майно, яке в тебе є. Капітал можуть відібрати, але поки він є – він забезпечує тобі не тільки безбідну старість, а й вирішити багато інших проблем.
Наприклад, убезпечити тобі від проблем звільнення, безробіття, відкриття бізнесу, навчання та багато іншого. Коротше кажучи, дасть тобі можливість не думати щохвилини про те, де взяти гроші. Дозволити тобі зосередитися на собі. Дасть можливість фільтрувати справи не за критерієм «принесе мені це лишню копійку», а за критерієм «корисно це, чи дійсно я цього хочу?».
А) Думати про сім’ю починай не раніше 30 років. До цього прокачуй собі. Розберися з базовою програмою №0. Зрозумій чоловічі та жіночі суті.
Б) Захисти собі від будь-яких спроб позбавити тобі основної частини твого капіталу, а також докладно вивчити юридичні аспекти сімейної життя.
В) Вибирай жінку гранично ретельно. Краще бути взагалі без дружини, ніж із поганою дружиною. Союз із поганою жінкою залишити тобі без грошей, без дітей, без здоров’я. Ні про яку склянку води тут взагалі ніякої мови не йдеться. Будеш помирати в будинку для літніх людей у кращому випадку або на вулиці у найгіршому.
Г) Постійно підтримуй на всьому протязі життя базову програму № 0. До початку сімейної життя, вчасно її і навіть після її закінчення, якщо все з бонусною частиною складеться не так удачно. Базова програма – це твоє, що ти завжди носиш із собою, говорячи словами філософа Біанта.
Д) Виховуй дитину не «слухняну», не «виконавчу», не «справжнього чоловіка», не прислугу батькам, а повноцінну, розумну особистість. старості.
Е) Не забувай, що бонусна частина тому і бонусна, що гарантій дати тобі тут ніхто не може. Їх просто немає. Треба розуміти, що її ти можеш втратити будь-якої миті. Це допоможе не будувати лишніх ілюзій. Тому прочитай ще раз пункт “Г” з цього списку.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!