Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Як шкіра сигналити про проблеми з кишечником
Ви здивуєтеся, але ці свята можуть позначитися на обличчі тільки зараз. Начебто пройшло вже стільки години, а раптом стали помічати, що шкіра на обличчі потьмяніла, волосся стало жирним, з’явилися незрозумілі прищі… Куди бігти, що робити? Головне – не панікуйте, передає sutura.org.ua
Вся справа в тому, що наш кишечник або розлінився за довгі свята, або перенапружився, обробляючи незвично великі обсяги їжі. І досі не може увійти до колії. А відображаються його проблеми на обличчі. Розберемося, як:
1. Шкіра тьмяніє та обвисає.
Корисні речовини наш організм розподіляє за своїми особливими пріоритетами. Шкіра для нього – останній етап. Тому до неї доходитиме так трохи корисних мінералів і вітамінів, якщо в кишечнику перебої з переварюванням харч.
2. Запалення та прищики.
Чим менше витаминів і мінералів доходить до шкіри, тим гірше її захисні властивості: вона швидше пересихає від вітру, інфекції буквально накидаються на дрібні ранки, з’являються неприємні припухлості, прищі. З цих же причин починають випадати волоси — шкіра на голові не може забезпечити їх нормальний ріст.
3. Аллергія на незнайому їжу.
Це може бути не тільки екзотична риба фугу, але і ніколи раніше не пробована папайя. Навіть якщо ви не їздили в інші країни, у гостях у друзів могли з’їсти чогось такого. І в результаті – висип на обличчі. Це не алергія, але непереносимість продуктів. Такі висипання виявляються далеко не одразу, а за кілька днів.
Якщо на шкірі з’явилися висипання (схожі на угри), вона червоніє місцями, стає жирнішою за звичайну, то це означає, що наш кишечник не справляється з видаленням алергенів. Вони осідають в організмі, і на обличчі…
ЯК ВСЕ ВИПРАВИТИ
1. Пити більше води – вона для шкіри перша справа. І обов’язково потрібно напоїти її зсередини. Так що не менше 1,5 літрів на день.
2. На ніч – склянка кефіру. Можна й уранці. Якщо не любите кефір, замініть його ряжанкою, йогуртом, загалом будь-якими кисломолочними продуктами. Вони допомагають відновити кишечник, м’яко очищаючи його.
3. Побільше помаранчевих та жовтих овочів та фруктів. В них містяться необхідні для нашої шкіри витамини А і С. А також пектин, який діє на кишечник, як м’яка щітка.
4. Пропийте курс сорбентів. У всіх сучасних форм є хороша властивість — очищати кишечник від токсинів, залишків алкоголю, надлишків ліків (застудний сезон дуже важливо). Тільки не перестарайтеся – дотримуйтесь інструкції.
5. Увечері побалуйте собі трав’яним чаєм. Наприклад, зі м’ятою чи мелісою — вони м’яко заспокоюють кишечник. А для бодьорості на допомогу вам імбирний чай, вона допоможе позбутися від непотрібних «зальотних» інфекцій.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!