Які захворювання можуть розвинутися при частому вживанні пива
Пиво — один із найпопулярніших видів алкоголю. Вчені довели, що цей напій може збільшувати тривалість життя, знижувати ризик розвитку серцевих захворювань та зменшувати біль. Проте, його надмірне та регулярне споживання може призвести до досить серйозних проблем зі здоров’ям.
Поява “пивного” живота
Незважаючи на те, що в пиві міститься відносно невелике кількість алкоголю, воно продовжує бути калорійним напоєм. У 100 г пива може бути до 53 калорій. Але зазвичай людина випиває за один раз не менше однієї пляшки пива, тому загальна кількість калорій перевищує норму. Не варто забувати, що калорії, які присутні в алкоголі, сильно відрізняються від тих, що ми одержуємо з харчових продуктів. Через це жир накопичується переважно у черевній порожнині, що більш небезпечно для здоров’я. Крім того, від жиру в цій галузі позбутися найскладніше.
Проблеми із серцем
Ряд наукових досліджень показали, що пиво корисне для серця. Але якщо людина перевищує допустимий ліміт, то ефект буде зворотним. Зловживання алкоголем може пошкодити сердечний м’яз, збільшуючи ризик інсульту, розвитку гіпертонії, цукрового діабету ІІ типу та миготливої аритмії. При цьому подібні проблеми зі здоров’ям частіше виникають у тих, хто п’є пиво 1-2 рази на тиждень, ніж у тих, хто робить це щодня. Вчені пов’язують це з різкими стрибками артеріального тиску.
Захворювання нірок
Вживання пива з високим вмістом алкоголю може не лише спровокувати розвиток гіпертонії, а й порушити роботу нірок. Пиво має сечогінну властивість, тому напій надає додаткове навантаження на почки. Крім іншого, цей алкогольний напій збільшує ризик зневоднення і порушує метаболізм. Все це призводить до утворення каменів у почках і навіть почечної недостатності.
Дефіцит вітамінів
Регулярне вживання пива може збільшити потребу організму у певних витаминах та мінералах. Якщо нічого не зробити, то їх дефіцит може серйозно відбитися на здоров’ї. Річ у тім, що для засвоєння алкоголю організмом, йому потрібні додаткові поживні речовини, наприклад, витамини групи B.
Порушення сну
Алкоголь допомагає людині швидко заснути, але такий сон не триватиме довго. Фаза швидкого сну, в яку занурюється людина, триває не більше 90 хвилин. В результаті людина вдень страждає від сонливості, зниженої концентрації уваги та швидкої стомлюваності. Більше того, пиво може негативно вплинути на настрій.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!