Насправді, більшість видів цього загрозливого для життя захворювання виявляються на пізніх стадіях розвитку, що ускладнює процес лікування

У цій статті ми б хотіли розповісти про найпоширеніші ознаки раку, що допоможе зберегти вас від фатальних наслідків, передає sutura.org.ua

Вузлики під шкірою.

Найбільш важливі області включають у собі груди, яєчки, пахви, горло, живот, та інші м’які тканини. Якщо торкаючись цих областей, ви виявите щось незвичайне, слід звернутися до лікаря. Постійне виконання самоперевірки може допомогти вам визначити зміни, перш ніж вони встигнуть розвинутися у більші опухоли.

Зміна у роботі кишечника.

Будь-яка зміна в стільці, такі як дах, біль під час дефекації, світліший або темніший колір випорожнень, запор або пронос, все це «червона тривога», і потрібно негайно звернутися до лікаря. Ці зміни часто є індикаторами колоректального раку.

Втрата апетиту чи проблеми з ковтанням.

Будь травний дискомфорт слід обговорювати з лікарем, так як це інгібує всмоктування поживних речовин усередині вашого тіла.

Білі пухирі у роті чи мовою.

Білі пухирі, у роті, на яснах або мові та горлі потребують негайної медичної допомоги.

Кровотеча.

Будь кровотеча (за винятком менструального циклу) є причиною для занепокоєння. Крім того, кров із сосків і матки необхідно обговорити з лікарем без замедлення.

Кашель.

Якщо відкласти убік застуду та грип, то кашель може бути викликаний рак, який розвивається у легені, стравоході, горлі, і навіть у шлунку.

Рані, які не загоюються.

Якщо порізи або рани дуже довго загоюються, то це так само може бути ознакою раку. У такому випадку імунна система віддає пріоритет боротьби з раком, тому загоєння відбувається повільно.

Зміни у голосі.

Рак гортані часто може призвести до змін тону вашого голосу.

Зміни у сечовипусканні.

Як і зміни в стільці, будь-яку зміну, що стосується вашого кольору січі, запаху або струменя, повинно бути обговорено зі спеціалістом.

Свербіж шкіри.

Оскільки організм бореться з раком, як із бактерією, імунна система, щоб знищити його реагує за допомогою білих кров’яних клітин. Ось чому циркуляція крові збільшується в області, де ракові клітини ростуть, внаслідок чого шкіра на ощупь тепла, щільна, свербить, і стає червоною.