Кілька міфів про вагітність, у які жінки досі вірять

Головна / unsorted / Кілька міфів про вагітність, у які жінки досі вірять

Вагітність та майбутні пологи – серйозне навантаження на жіночий організм. І тим не менше навіть на прийомі у лікаря можна почути пораду “швидше народити і вирішити чи не всі проблеми зі здоров’ям”. Крім “дивовижного зцілення” навколо вагітності також обертається безліч міфів, які довірливі жінки продовжують наївно вірити. Давайте розглянемо найпопулярніші з них.

Перша вагітність триває довше

Тут є своя частка правди: 5 % жінок, які переживають першу вагітність, народжують пізніше за визначений термін. Однак стверджувати, що вся справа у першої вагітності не можна, адже з такою ж періодичністю пологи відбуваються і раніше за назначений лікарем термін, це відбувається майже частіше, ніж затримка пологів. Американські вчені проводили ціле дослідження з цього питання: фахівці у галузі гінекології спостерігали за перебігом вагітності більше ніж у сотні жінок, і лише чверть з них вирушили до операційної саме в той день, який був запланований лікарем.

Вагітність додати кілограмів

Звичайно, під час вагітності ви ніяк не зможете важити стільки ж, скільки і до неї, проте саме вагітність ніяк не сприяє значному набору ваги. За розрахунками фахівців, вагітній жінці необхідно збільшити свою норму калорій на 200-300 одиниць, не більше. Перебуваючи у “цікавому стані”, жінка повинна дотримуватися всіх вказівок лікаря, чітко виконувати рекомендації щодо харчування, ділити норму їжі на 5-6 прийомів і не захоплюватися калорійними продуктами. Якщо все робити правильно, набрана за вагітність вага піде після пологів максимум за рік, а тому не варто додавати собі лишніх переживань у цей непростий період.

Вагітність та спорт несумісні

З цим ніяк не можна погодитися, оскільки гарна фізична форма допоможе не лише легше пережити вагітність, а й полегшити процес пологів. Зрозуміло, у вас не повинно бути жодних протипоказань до фізичної активності. Звичайно, від різких упражнень та активного спорту необхідно відмовитися на годину вагітності, але йога та спеціальний комплекс упражнень для вагітних є абсолютно нешкідливими, за умови, що ви виконуєте усі вправи під наглядом досвідченого інструктора.

Вагітність лікує

Це досить суперечливо. Вагітність — серйозне випробування навіть для жінки без хронічних захворювань, що вже говорити про ситуацію, коли майбутня мама довго відчуває проблеми зі здоров’ям. І все ж таки вагітність може позитивно вплинути на гормональний фон, якщо раніше ви мали проблеми з ним. Однак після пологів коливання гормонів можуть продовжитися, оскільки організм поступово почне повертатися до свого звичайного стану.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!