Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Головна unsorted Лікар назвала 5 факторів, які підвищують ризик розвитку деменції

Лікар назвала 5 факторів, які підвищують ризик розвитку деменції

Очікується, що до 2050 року кількість людей, які мешкають з деменцією, зросте з 50 мільйонів до 152 мільйонів. Провідний лікар-дієтолог Великобританії та відзначень нагородами авторка книг Мерилін Гленвілл розповіла, 5 факторів ризику хвороби Альцгеймера.

Нездорова дієта

Надзвичайно важливо, щоб ви добре харчувалися, бо ваш розум і тіло дуже тісно пов’язані.

Лікар Гленвілл сказав:

“З досліджень ми знаємо, що дотримання середземноморської дієти призводить до меншої втрати пам’яті та/або проблем із концентрацією уваги. Ми також знаємо, що середземноморська дієта є важливою для підтримки здоров’я вашого серця, і це не менш важливо для вашого мозку”.

Недолік сну

Нестача сну збільшує ризик хвороби Альцгеймера, тому настав час переконатися, що Ви отримуєте достатньо сну щоночі.

“Бета – амілоїдний білок виводиться під час сну, коли спинномозкова рідина вимиває токсини з організму. Ви повинні намагатися спати від шести до восьмої години ночами”.

Недолік вправ

Фізична активність дуже важлива для здорового функціонування мозку, а також для фізичного стану.

“Дослідники виявили, що у тих, хто був найбільш активним, ризик когнітивного зниження був на 30 відсотків нижчим, а кількість вправ мала більше значення, ніж їх інтенсивність. При ходьбі відстань була важливішою, ніж темп”.

Ліки

Інгібітори протонної помпи (ІПП) – це ліки, які допомагають зменшити кислотний рефлюкс, і тепер вважається, що вони збільшують ризик розвитку деменції на 44 відсотки, оскільки підвищують рівень бета-амілоїду у головному мозку.

Дефіцит витамину D

Тільки в останні роки лікарі та вчені зрозуміли, наскільки важливим є це поживна речовина для загального здоров’я, особливо для здоров’я мозку.

“Дослідження показали, що якщо у вас помірний дефіцит витамину D, у вас підвищується ризик хвороби Альцгеймера на 69 відсотків, а у тих, хто страждає на його серйозний дефіцит, ризик зростає до 122 відсотків”.

Джерело glamour.kyiv.ua

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!