Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Лікарі просять жінок активніше налягати на м’яту
Заспокійливий та свіжий аромат м’яті нікого не залишає байдужим. Ця трава славиться своїми корисними властивостями ще з дохристиянських годин. Її застосовують як заспокійливий засіб для боротьби зі стресом та поліпшенням якості сну. Приємний пізнаваний запах м’яти обумовлений високим вмістом ефірної олії в рослині на основі ментолу, інформує sutura.org.ua
Як всякий сильнопахучий представник флори, м’ята має виражену бактерицидну дію. За смакових якостей вона застосовується як приправа до м’яса, грибів, овочів. Її додають у випічку, домашні лимонади, чай. Завдяки своїм якостям покращувати стан шкіри та волосся, знижує апетит та вес, найбільш актуальною буде м’ята для жінок.
Чим корисна м’ята
- Покращує травлення і сприяє погіршенню
М’ята не тільки усуває дратівливість та нервозність, але й допомагає боротися із лишньою вагою. В результаті досліджень вчені виявили, що рослина покращує відтік жовчі, яка бере участь у розщепленні жирів, усуває здуття живота та пронос, знищує шкідливі бактериї в кишечнику. А найголовніше: м’ята знижує потяг до сладкого і в цілому притуплює відчуття голоду.
- Покращує стан шкіри
Зелена свіжа трава давно використовується в косметології. М’ята розгладжує дрібні зморшки і усуває стомлений вигляд, позбавляє від надмірної жирності та звужує пори. Антисептичні та регенеруючі властивості допомагають упоратися з дерматитами, угрями та запаленням. Витяжку з листя використовують зовні як самостійний засіб, так і у складі домашніх масок і кремів. Протирання вранці кубиками льоду зі м’ятою робить шкіру увлажненою м’якою.
- Зміцнює волосся і стимулює його зростання
М’ята стимулює волосяні фолікулі, наводить до норми функціонування сальних залоз, що зміцнює волосся і змушує їх активно рости. Вітаміни покращують мікроциркуляцію крові в шкірі, від чого лукуліні отримують необхідне харчування.
Дубильні речовини згладжують волосяні луски, тому маски та ополіскування волосся зі м’ятою роблять шевелюру м’якою, увлажненою та живою. Багатий біологічно активними елементами складу м’яти усуває лупу, очищає волосся та шкіру голови від забруднень.
- Виготовляє м’які очищення організму
М’яту використовують у складі смузі та коктейлів для очищення організму від шлаків. Запашні лепестки покращують перетравлення їжі, усувають тошноту, заповнюють брак питних речовин та вітамінів, очищають і призводять до тонусу сосуду. М’ята посилює кровообіг у кишечнику та почках, що сприяє виведенню токсинів.
- Підвищує продуктивність
Ще Аристотель розгулював у венку з м’яти, вважаючи, що вона покращує мозкову діяльність. Сучасні вчені підтверджують, що навіть понюхавши м’яту, зможеш відчути приплив сил і бадьорості. Фахівці відзначають підвищення мотивації, концентрації та працездатності. М’ята збуджує клітини сірої речовини у мозку сильніше, ніж міцна кава.
Висновки вчених засновані на експерименті, під час якого учасники брали чай з м’яти. Нервова система піддослідних заспокоювалася, тривожні думки переставали відволікати, внаслідок чого підвищувалася уважність і зосередження на виконанні завдань.
Візьми на озброєння ці рецепти краси, організувавши регулярний догляд за зовнішністю в домашніх умовах. Ти переконаєшся, що м’ята надзвичайно корисна, і з радістю відзначиш позитивні зміни.
М’ята для схуднення – ефективний продукт у нелегкій справі боротьби із зайвою вагою. Скористайся нашими рекомендаціями щодо приготування очищувальних коктейлів, і твій організм буде тобі вдячний.
З настанням осені накочують часті мігрені, нападає нудьга, чіпляються болячки. Направи всю міць м’яти на підтримку імунітету, приготувавши оригінальне варення з м’яти за цим рецептом.
Якщо любиш м’яту і віриш силі дарів природи, тоді збережи собі в закладки цю статтю та поділися нею із друзями!
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!