Лікарі спростували популярні міфи про схуднення
Люди, які мріють позбутися лишніх кілограмів, нерідко використовують неправильну інформацію. Існує велика кількість помилок, пов’язаних зі схудненням. Якщо їм слідувати, не тільки складно зменшити вагу, але й легко нашкодити здоров’ю. Лікарі розвінчують поширені міфи.
Відмова від завтраку допомагає схуднути
Ранковий прийом їжі дає заряд енергії. Якщо його пропустити, легко набрати відсутні калорії під час обіду та вечері. Це призведе до набору лишніх кілограмів, збільшення кола талії та бедрів.
Схудненню сприяють жироспалюючі продукти
Існує хибна думка, що імбир, ананас, броколі та чеснок прискорюють метаболізм. Такий міф не підкріплений науковими доказами. У раціон тих, хто худне можна включити овочі, які мають у складі клітковину. Вони сприяють виведенню шкідливих речовин, викликають швидке насичення.
Для зниження ваги необхідні продукти з низьким вмістом жиру
Виробники йдуть на маркетингові виверти. Вони пишуть на етикетці продуктів «знежирені». Фактично у них відсоток жиру лише трохи нижчий, ніж у аналогічних виробах. Щоб компенсувати відсутність смаку, виробники додають шкідливу сіль, сахар.
Потрібно повністю відмовитися від сладкого
Багато людей перебувають у психологічній залежності від ласощів. Різка відмова від сладкого призведе до зриву. Людина, яка худне з’їсть ще більше і набере додаткові кілограми. Можна дозволити рідко дозволяти собі трохи шоколаду або десерту.
Цукор краще замінити штучними підсолоджувачами
Дослідження показують, що подібні препарати впливають на здоров’я серця. Регулярне застосування штучних підсолоджувачів може призвести до збільшення ваги. Їх бажано замінити натуральними засобами – стевією, ксилітом. Замість цукру корисно використовувати мед у невеликих кількостях.
Потрібно пробувати нові дієти
Це небезпечна помилка. Будь-які обмеження у харчуванні викликають стресс організму. Він починає робити запаси на майбутнє у вигляді лишніх кілограмів. Нові дієти, що знижують споживання корисних речовин, можуть нанести додатковий вред у довгостроковій перспективі.
Увага!
Інформація, представлена у статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!