Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Лікування застуди: ТОП-7 народних засобів, від яких лікарі в ужасі
Починати лікування застуді потрібно при перших симптомах, тоді шанси на швидке одужання збільшуються.
Дуже часто ми вдається до самостійних способів лікування застуди. Але деякі “бабусіні” поради можуть сильно нашкодити!
1. Не можна збивати температуру прогріванням.
Прогрівання за допомогою чарочки з перцем (не більше 50 мл) або гарячої ванни може бути рекомендовано тільки в разі застуди, коли дійсно важливо якнайшвидше зігрітися, доки на слизових збільшиться кількість природних імунних факторів. А ось при ГРВІ та грипі зігрівання тільки порушити внутрішню терморегуляцію.
2. Не можна знижувати температуру за 38,5 С і нижче.
Лихоманка – це лікувальний засіб, захисна реакція організму. Таким чином він знищує патогенні агенти – вируси, бактерії, мікроби. У разі, якщо ви негайно переносите високу температуру (тобто у вас при цьому немає мігрені, судом, у тому числі – у дітей), то варто потерпіти, поки вона не підніметься до 39,5 С. У цьому випадку збивати температуру треба і краще робити це за допомогою препаратів групи нестероїдів (ібупрофен, нурофен, ібунорм, арвіпрокс).
Ці препарати впливають на центри терморегуляції у мозку. Якщо ви почнете застосовувати інші ліки, тобто ризик того, що температура все одно не впаде, але ви заробите передозування препаратів – адже все одно доведеться пити сильні.
3. Не рекомендується приймати антибіотики без призначення лікаря.
Пам’ятайте, що антибіотики порушують баланс мікрофлори і можуть навіть самі стати причиною розвитку бактеріальної ангіні. Також важливо розуміти, що біль у горлі може бути спричинена грибками. У такому разі потрібні препарати вже зовсім іншої групи.
4. Забороняється полоскати горло розчином солі.
Усі види полоскань – це більше психотерапія, тому що при цьому на стінки горла потрапляють лише краплі розчинів. В основному полощиться ротова порожнина і корінні зуби. А ось що варто зробити, то це включити в раціон лук, мед, гірчицю, чеснок, хрін, пити більше чаю зі спеціями. У такому випадку будуть знищені мікроби та підвищений місцевий імунітет.
5. Не рекомендується захоплюватися аромотерапією.
Ароматизація приміщення – це фікція, тому що в одному кубічному сантиметрі повітря міститься приблизно мільйон бактерій. Тому знищити безліч патогенних мікроорганізмів не вийде.
6. Не варто на період хвороби відмовлятися від душу.
За наявності теплої води, слід швидко приймати теплий душ – змивати з’явилися на шкірі токсини.
7. Не захоплюйтеся питтям підкислених напитків.
Патогенні мікроорганізми насправді бояться луки. Найкраще в період хвороби пити мінеральну воду, молоко та овочеві соки з розрахунку 50 мл на 1 кг ваги. препарати (новірин, гропринозин, ізопринозин, нормомед).
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!