Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Медики підказали, що потрібно для гарного настрою
Від того, що ми їмо, залежить не лише наше здоров’я, а й наш настрій. Одні продукти активізують нас, від інших ми стаємо нервними, повідомляє sutura.org.ua
Як продукти та режим харчування впливають на вегетативну нервну систему, розповівши кандидат медичних наук Андрій Біловєшкін.
“Ми з вами знаємо, що їжа – це не просто калорії, а ще й інформація, що впливає на активність багатьох систем організму. молочка), високий глікемічний індекс,багато сахару, рідка форма, часті прийоми їжі.
При цьому він пояснює, що швидкі продукти сильно стимулюють молекулярний комплекс mTOR, що важливо для зростання клітин. mTOR разом з інсуліном сильно стимулює активність симпатичної нервної системи (бій, тікай) та знижує активність парасимпатичної нервної системи (відпочинок, сон).
“Як ви бачите, праворуч не тільки в м’ясі, але й інших продуктах”, – зауважив Бєловєшкін і пояснивши, що надлишок м’ясної, молочної, високовуглеводної їжі призводить до збільшення рівня стресової активності.
“Часто всі ці компоненти поєднуються в одному блюді (гамбургер, піца, пельмені тощо). повідомленні.
За словами Андрія, саме тому вегани часто мають рацію в тому, що “ти дратівливий через м’ясо” (але не тільки через нього).
“Звичайно, якщо ми різко виключимо подібну їжу і замінимо її на “повільну””, – каже Біловешкін.
У той же час він зазначає, що будь-яке харчове розвантаження також буде знижувати напругу. Але тривало таке “повільне” харчування може призвести до слабкості, тому м’ясоїди справедливо зауважують, що “без м’яса я слабшаю”.
Вчений підсумував, що суть циклічної активації mTOR продуктами харчування та режимом харчування.
Коли полювання була успішною, вони ставали м’ясоїдами. Ну а потім, переходили на збирання зелені, овочів, горіхів – вегетаріанство. Коли не було їжі – не їли зовсім. У традиційних культурах завжди є пісні, м’ясні і дні харчового утримання. М’ясні дні припадають на годину польових робіт”, – пояснив Андрій і додавши, що ви можете у своєму робочому графіку грамотно чергувати “швидкі та повільні” дні для максимальної ефективності та глибшого відпочинку.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!