Шкірна клітина і кожний орган у нашому тілі потребують води для підтримки життя та правильної роботи. Вода не лише дає нам життя, а й зміцнює наше здоров’я. Вона значною мірою впливає на процеси, що відбуваються всередині нас, допомагаючи зберегти здоров’я і бадьорість. Якщо ви зробите воду своїм основним напоєм, з вашим тілом почнуть відбуватися дивні речі. Відмовитися від звичних напоїв на користь простої води нелегко, але натомість ви отримаєте безліч переваг. Отже, які зміни відбудуться в організмі, якщо 30 днів пити лише воду, не змінюючи звичний раціон і рівень фізичної активності?

Якщо ви заміните інші напитки на чисту воду, ваш мозок почне працювати швидше — це з’ясували автори публікації в журналі Human Neuroscience. Для повноцінної роботи мозку потрібно величезна кількість кислорода, а вода — один із прекрасних джерел. Ваші розумові процеси потечуть швидше, вам буде легше збиратися з думками і концентрувати увагу. Крім того, ви станете кмітливішими і збільшите швидкість реакції. 8-10 чашок води на день допоможуть вам покращити роботу мозку до 30%.

Споживання води зменшує процес старіння, оскільки допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості шкіри. Коли ви п’єте воду, ваша шкіра стає увлажненной, гладкою, пружною, вона ніби світиться зсередини, виглядає молодо і не покривається зморшками. Крім того, оптимальний пітний режим допомагає тримати м’язи особини в тонусі. Однак для досягнення цього ефекту ви повинні пити лише чисту негазовану воду.

В одній із статей Daily Mail розповідалося про 42-річну жінку, яка змогла перетворитися і виглядати на 10 років молодше завдяки тому, що пила до 3 літрів води на день. Вона перейшла на такий пітний режим, щоб полегшити напади мігрені та покращити травлення. Всього через місяць вона була вражена вражаючим результатом. Обидві її проблеми були вирішені, оскільки були викликані хронічним зневодненням. Ось що вона сказала журналістам: Я просто не можу повірити, як змінилося моє обличчя. Я ніби інша людина. Зникли темні кола під очима, посвітлішали пігментні плями. Моя шкіра майже така ж нежна, як у дитинстві. Це преображення я можу назвати не інакше як чудовим. Я відчуваю себе стрункою і підтягнутою, а я лише стала пити більше води!»

У Словаччині є послів: «Чиста вода — це головне у світі ліки». І це не перебільшення! Вода виступає як прискорювач у процесах оновлення найважливіших функцій організму. Споживання достатньої кількості води покращує роботу нірок та печінки. Ці органи відповідають за виведення токсинів, відходів та солей з крові. Видання FullFitSure стверджує, що оптимальний питний режим нейтралізує підвищений рівень кислотності, запобігає виникнення каменів у почках, підвищує імунітет і усуває больові синдроми, зокрема головний біль та біль у м’язах.

Вода допомагає зміцнити здоров’я сердечної м’язи і знижує ризик сердечного нападу, оскільки не дає крові густіти, а тиску — підвищуватися. Одна склянка води за годину до сну, на думку лікарів, здатна знизити ймовірність нападу і навіть інфаркту. Крім того, вода полегшує серцю завдання доставити багату кислородом кров до всіх органів вашого тіла. Американський журнал епідеміології опублікував дані шестирічного дослідження, які підтвердили, що люди, які випивають від 5 склянок води на день, на 41% менше ризикують померти від сердечного нападу, ніж ті, хто п’є менше ніж 2 склянки.

Ваші кістки стануть міцнішими. Вода допомагає відновити хрящову тканину, яка служить амортизатором, тому суглоби працюють плавніше, без напруги та ризику травми. Багато людей відзначають, що стали гнучкішими з тих пір, як почали пити більше води.

Ви схуднете. Якщо ви вживатимете тільки чисту воду протягом 30 днів, ваше тіло освободиться від шкідливих токсинів і продуктів життєдіяльності різних органів. Це допоможе очистити організм і зменшує жирові відкладення у проблемних місцях. Зверніть увагу, що перша година стрілка на вагах може гойднутися вправо: це ваше тіло, змучене зневодненням, запасає цілющу вологу про запас. Пізніше організм «переконається», що води тепер надходити достатньо, і набір ваги припиниться. Надалі ви почнете скидати вагу, оскільки вода, пригнічуючи апетит, допоможе вам знизити калорійність раціону. Кілограми не повернуться, тому що ви позбулися від них не виснажливими дієтами, а за допомогою очищення організму та відновлення здорового балансу.

Магістр громадського охорони здоров’я та член Академії харчування та дієтології Андреа Н. Джанколи стверджує, що якщо випивати одну-дві склянки води перед їжею, то це приглушить апетит, і ви не з’їсте лишнього. Таким чином, якщо регулярно пити воду, це допоможе вам прийти до здорового ваги.

У вас прискориться обмін речовин. За даними досліджень, щоденне споживання води робить метаболізм більш інтенсивним, незалежно від вашого раціону. Видання Health Fitness Revolution зазначає, що дві склянки води на щастя прискорює обмін речовин на 24%.

Пити чисту воду – це легко, корисно і, до речі, вигідно для сімейного бюджету. Звикайте до цього «всемогутнього» напою та отримуйте у нагороду довголіття, міцне здоров’я та квітучий зовнішній вигляд!