Паразити в людському організмі зустрічаються набагато частіше, ніж ми можемо собі уявити. Якщо провести повне обстеження, то з’ясується, що у кожного третього з ваших знайомих є організми, які наносять йому шкоди і за певних обставин можуть передатися вам.

А адже багато людей живуть і навіть не підозрюють про те, що з’явилося у них захворювання, спровокували гельмінти, клостридії, гострики, токсоплазми або будь-які інші паразити, влаштовані всередині організму. Щоб максимально убезпечити собі і своїх близьких від цієї «зарази», важливо замислитися над тим, як без шкоди для здоров’я очистити організм від таких «непроханих гостей», передає sutura.org.ua

Часник. Це універсальне рослина є справжнім ядом для вирусів, грибків, бактерий та всіляких паразитів, що населяють організм. Більше того, проведені дослідження доводять, що часник є ефективним засобом профілактики онкологічних захворювань. До того ж, чеснок чудово очищає організм, виводячи з нього солі важких металів. До речі, вчені довели, що людину, яка щодня з’їдає один зубчик часнику, менше кусають комарі та інші «кровососи», а також уникають блохи та кліщі.

Волоський горіх та чорний горіх. Волоський горіх, а також його найближчий «родич» – чорний горіх, є просто ідеальними рослинними засобами для очищення крові та кишечника. Крім того, шкаралупа чорного горіху з давніх часів використовується для боротьби з грибковими інфекціями. Однак, щоб удалити з організму різних паразитів, необхідно двічі на день приймати по 20 крапель соку зелених плодів волоських або чорних горіхів.

Гірка полін. Багаторічна трав’яниста рослина з жовто-зеленими квітками є визнаним «борцем» з бліхами та кліщами. Відчувши запах полину, шкідники поспішають якнайшвидше покинути місце, оброблене відваром або настоєм цієї рослини. До речі, брати кошти на основі полину гіркого можна і всередину, як ліки від кишкових черв’яків. Маючи сильні антибактеріальні властивості, полін може використовуватись при лікуванні багатьох інфекційних захворювань. Однак такий засіб не слід вживати вагітним жінкам та мамочкам у період грудного вигодовування.

Гвоздики. Ефірна олія гвоздики є відмінним засобом, що розчиняє яйця гельмінтів, які паразити відкладають у кишечнику. Ще корисніше вживати олію гвоздики разом з настоєм полину і чорним горіхом, що дозволить зламати життєвий цикл паразитів і швидко позбавити від них організм. До того ж ефірна олія гвоздики надає протиірусний, антибактеріальний та протигрибковий ефект, а отже здатна перемогти або запобігти ряду інфекційних хвороб.

Чебрець. Як показують дослідження, чебрець надає стимулюючу дію на тимус або вилочкову залозу, яка є «інформаційним центром» імунної системи. Тобто, вживаючи це рослина в їжу, можна стимулювати захисні сили організму. Посилити цю дію можна вживанням чебрецю спільно з ехінацеєю. А крім імуностимулюючого ефекту, олія чебрецю негайно справляється з паразитами, які живуть у шлунково-кишковому тракті.

Олія орегана. Олія орегана або материнки звичайної є просто незамінним засобом, що впливає на людський організм відразу у чотирьох напрямках. Воно надає протипаразитарну, антибактеріальну, протиірусну, а також протигрибкову дію. Це потужний засіб, який допоможе зберегти організм не тільки від паразитів та інфекцій, але навіть від ракових опухолей.

Китайський коптис. Китайський коптис, він же жовтокорінь, використовується в традиційній китайській медицині вже кілька тисячоліть, причому застосовується як потужний універсальний засіб, що рятує від усіх видів інфекцій, включаючи паразитарні, бактериальні, інфекції, спричинені дріжджоподібними грибками і найпростішими мікробами. Свою дію це ліки виявляє завдяки великому вмісту алкалоїду під назвою берберин.

Діатомова земля. Кізельгур або діатомова земля є осадовою гірською породою, яка при попаданні в організм здатна впоратися з ендотоксинами, кишковою паличкою, вирусами, а також з фосфорорганічними залишками пестицидів і лікарських засобів. Кізельгур поглинає токсини та кишкових паразитів, видаляючи їх з організму разом з каловими масами. Побічним ефектом використання цього засобу є здатність подразнювати легені при вдиханні.