Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Названі несподівані причини дитячого ожиріння
Пристрасть до шкідливих продуктів з’являється у дитинстві. Батьки особистим прикладом показують, що можна їсти, а чого не можна, але при цьому забувають про вплив додаткових факторів, передає sutura.org.ua
Телевізор у дитячій спальні
Вчені з Університету Лафборо в результаті досліджень виявили, що діти, які мають телевізор у своїй спальні, з більшою ймовірністю уникають фруктів та овочів, воліючи їм шкідливі калорійні закуски. Дві третини опитаних молодих людей повідомили, що не їдять достатнього кількості свіжих продуктів і витрачають понад дві години на день на перегляд телевізора. Дві ці шкідливі звички пов’язані з постійним бажанням вживати нездорову їжу з високим вмістом жиру та цукру.
Не виключено, що саме через цю причину темпи дитячого ожиріння на сьогоднішній день виходять з-під контролю, і кожна третя дитина має надлишкове значення, кажуть дослідники. Дані висновки грунтуються на вивченні 527 дітей віком від 11 до 12 років, демонструючи тривожну зв’язок між переглядом телевізора та ожирінням.
Розлучення батьків
Під час досліджень вчені з Університету Флориди вивчали, як непередбачуваний досвід дитинства, такий як насильство, переїзд чи розлучення батьків, впливає на вагу у подальшій житті. Було встановлено, що розлучення батьків є однією з найголовніших причин, які змушують молодих людей переїдати, коли вони досягають повноліття. За словами експертів, травмують психіку події, змушують дітей багато зосереджуватися на короткостроковій перспективі, у зв’язку з чим вони побоюються планувати майбутнє або ставити довгострокові цілі.
Недолік сну
Дослідження вчених з Уорікського університету з’ясували, що діти, які одержують недостатню кількість сну щоночі, мають більше шансів постраждати від надмірної ваги. Згідно з отриманими даними, молоді люди на 58% частіше стають величезними, якщо вони не сплять щонайменше 8 годин щоночі. За словами фахівців, існує «надзвичайно послідовна» зв’язок між шлюбом сну і ожирінням.
Фахівці рекомендують, щоб діти у віку від 4 до 11 місяців спали від 12 до 15 годин, діти віком від 1 року до 3 років – від 11 до 14 годин, діти дошкільного віку – 10-13 годин, діти у віку від 6 до 13 років – від 9 до 11 годин, підлітки – від 8 до 10 годин.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!