Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Названо 10 продуктів, які найбільше шкодять фігурі
Головну загрозу фігури становити продукти зі “схованим” вмістом питних речовин, кажуть діетологи.
Якщо, незважаючи на всі дієти, ваги показують все ті ж кілограми – не впадайте у відчай: можливо, причина в продуктах, які важать позбавлятися від лишньої ваги.
Багато хто вважає, що якщо вживати в їжу лише знежирені сир, молоко, сир, йогурт та кефір, то лишні кілограми підуть самі собою. І зря! Американські вчені недавно довели, що знежирені продукти призводять до нездорової повноти.
Вживаючи жири, ми швидко втамовуємо голод, насиченість залишається з нами надовго. А продукти з масовою частинкою жиру 0 % практично не насичують – через короткий проміжок години ми знову хочемо їсти і знову втамовуємо голод знежиреним кефіром, потім йогуртом і так протягом цілого дня. Харчуючись таким чином, ми в результаті споживаємо більше калорій: знежирений сир іноді буває калорійніше класичного, через те, що в нього додають речовини, що покращують смак. У середньому харчування знежиреними продуктами збільшує калорійність нашого раціону на 250 ккал.
Багато хто навіть не припускає, що кальцій засвоюється тільки з жирних кисломолочних продуктів. (інформація для любителів купувати знежирений сир!), а молочний жир не такий небезпечний для здоров’я. Він майже не відкладається у жирових клітинах і навіть у деякій мірі сприяє виходу з цих запасів того жиру, який там уже є.
Список продуктів, які краще виключити зі свого раціону або знизити їх вживання до мінімуму, невеликий:
1. Сахар. Перше, що потрібно зробити людям, які хочуть схуднути – відмовитися від чаю та кави з цукром. Також слід обмежити вживання пакетованих фруктових соків, у яких також міститься багато цукру.
2. Картопля принесе користь організму, але тільки молода і тільки відварена чи запечена.
3. Продукти, що містять борошно. Хлібобулочні вироби, виготовлені з муки вищого ґатунку, білий хліб, здобу, пироги, торти варто виключити.
4. Білий шліфований рис містить багато крахмалю, який не найкращим чином позначається на фігурі. Повністю відмовлятися від рису не потрібно, можна просто обмежити його споживання до 1-2 порцій на тиждень. Спробуйте замість білого бурий рис, у якому зберігаються всі корисні властивості цієї крупи.
5. Каші швидкого приготування, мюслі. Швидкі сніданки містять “порожні” вуглеводи, які ненадовго створюють відчуття ситості.
6. Наваристі м’ясні та курячі бульйони містять багато холестерину.
7. Жирне м’ясо, сало, ковбаси, сосиски, карбонаті – це продукти, які не лише заважають худнути, а й підривають стан організму в цілому. Вживати промислові м’ясопродукти можна дуже рідко і в мінімальній кількості.
8. Шпроти, копчена риба, консерви в олії. Ці продукти перенасичені жирами, які гальмують процес схуднення.
9. Вершкове масло – продукт, що містить величезну кількість калорій та жирів. Проте, повністю відмовлятися від нього лікарі не рекомендують: А, D, Е, РРа також вітаміни групи В, жирні кислоти, вуглеводи, білки, кальцій, калій, залізо, магній, марганець, мідь, натрій, фосфор, цинк Без цих корисних речовин нам не добитися здоров’я шкіри, волосся та нігтів. Головне – у вживанні олії знати норму і міру, 10 грамів на тиждень.
9. Майонез, у тому числі і з поміткою “Лайт”. Краще навчитися готувати домашній майонез: користі від нього буде набагато більше, а страви з ним вийдуть смачнішими.
10. Насіння, чіпси, сухарики, солоні горішки та будь-яка “швидка їжа”.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!