Як упоратися з так званою «весняною алергією».

Пийте пробіотики

Пробіотики допомагають не лише нормалізувати мікрофлору кишечника, а й зменшити аллергію. Найбільш важливі пробіотики – це, що містять лактобактерії, які інгібують гістамін в організмі. Вживайте більше йогурту, мариновані та ферментовані продукти, які, природно, містять велику кількість пробіотиків та пребіотиків.

Припиніть користуватися антибактеріальним милом

Дезінфікуючі компоненти в антибактеріальному милі викликають роздратування шкіри. Таким чином, шкіра стає більш чутливою.

Купіть корисні рослини

Деякі рослини мають протиалергічну дію. Вони поглинають побутові аллергени та хвороботворні мікроорганізми із зовнішньої середовища, очищаючи повітря та допомагаючи зменшити симптоми алергії. Такими рослинами можуть бути, наприклад: пальма, бамбук, фікус, лілія, герань.

Пігулки

Таблетки проти алергії або так звані антигістаміні необхідні у багатьох випадках, коли алергічні реакції досить серйозні, і перешкоджають повсякденній діяльності.

Їжте більше броколі
Споживання сирої брокколі допомагає придушити алергію. У брокколі містяться антиоксиданти та фітохімічні речовини, які знижують рівень спричиняє алергічні реакції гістаміну в крові.

Не перестарайтеся із зволоженням повітря в поміщенні

Вологе повітря в поміщенні є відмінним помічником розмноження кліщів та хвороботворних мікроорганізмів. Важливо підтримувати низьку вологість. Це захистить вас від проблем з диханням, роздратуванням шкіри та загального дискомфорту.

Приймайте витамин D
Вітамін D підвищує опірність імунної системи, що сприяє якісній боротьбі з вирусами, бактеріями та аллергенами. Вітамін D пригнічує запалення в організмі і лікує нежить, кашель, астму та алергічні реакції.

Тримайтесь подалі від алергенів
Найкраща стратегія боротьби з алергією – це визначення алергенів і уникнути їх. Якщо ви чудово знаєте, що викликає ваші нездужання, вам стане набагато легше, якщо триматися подалі від від збудників алергії.

Будьте здорові!