Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Неймовірна користь господарського мила!
На прилавках багатьох вітчизняних магазинів досі можна побачити непоказні, коричневого кольору шматки господарського мила. Коштує цей продукт копійки, запах залишає бажати кращого, при достатку сучасних миючих засобів, здається, що цей товар зовсім не конкурентоспроможний на ринку, інформує sutura.org.ua
Напевно, тільки наші бабусі по-старому використовують його, чи молоде покоління теж використовує його в побуті? Чому ж виробники випускають цей товар, а магазини викидають його на свої прилавки? Що за цифри вибиті на тілі мила? Ми спробуємо відповіді на ці питання у нашій статті.
Що означають цифри на шматку мила?
72%, 70%, 65% – це відсоток вмісту жирних кислот.
Чим більша цифра на шматку господарського мила, тим краще воно справляється із брудом та інфекцією.
Насправді господарське мило має низку властивостей, не властивих іншим миючим засобам.
Застосування господарського мила
Продукт виготовлений тільки з натуральних та екологічно чистих матеріалів, рослинних олій та тваринних жирів, мило гіпоалергенне та абсолютно нешкідливе для організму людини.
Цей продукт часто рекомендують використовувати для прання одягу та постільної білизни маленьких дітей. Після прання, мильною водою ви навіть можете поливати свої домашні рослини, вода не нанесе їм шкоди, бо в милі не присутні хімікати.
Господарське мило – незамінний помічник для дачника. Використовуйте його для чищення будь-яких поверхонь та начиння.
Так само господарське мило сприятливо впливає на якості деяких тканин, наприклад, зовні. Після прання вовняних виробів господарським милом вони набувають пишності і початкової м’якості.
Наша сусідка розповідала, що у війну мила голову саме господарським милом, і волосся виглядало краще, ніж після миття шампунем.
Хтось із знайомих, за порадою вихователя, позбавивши дитину від початку серйозного запалення на нозі за допомогою господарського мила.
Господарське мило успішно застосовується для лікування запальних процесів (аж до початку гангрені).
Господарським милом успішно лікують навіть гінекологічні захворювання (у деяких пологових будинках його використовують для миття підлоги у відділеннях, де знаходяться новонароджені).
Хірурги знають про дивовижну здатність господарського мила замінювати хірургічні рукавички (якщо намилити його на руки і залишити підсихати) – кажуть, що тоді навіть при порізі під час операції ризик зараження мінімальний.
Господарське мило є і протиірусним засобом. І з цим призначенням успішно застосовується в інтимній сфері для профілактики різних захворювань.
Мийте голову господарським милом і волосся стане густим і здоровим (зникає лупа, і ламкість волосся). Щоправда, щоб шкіра голови не була після такого миття пересушена, потрібно все ж таки потім обполоснути голову кислим розчином на основі уксуса або лимонного соку.
Господарським милом радять вмиватися – хоча б 2 рази на тиждень – для того, щоб шкіра завжди виглядала молодо. Після вмивання треба змащувати шкіру звичайним дитячим кремом. Причому ефект від такого вмивання, як кажуть ті, хто спробував, кращий, ніж від використання дорогої професійної косметики.
Дуже добре очищає шкіру миття у лазні з березовим віником, замоченим у розчині господарського мила: шкіра чудово очищається і потім як би світиться зсередини.
Можна вилікувати за допомогою господарського мила нежить, яке лише починається. Потрібно зробити мильний розчин, вмочити туди ватяний тампон та обробити носові пазухи. Тоді (хоча і буде перша година трохи щипати) ніс ніколи не буде закладень, а через 2-3 такі обробки ви надовго забудете про застуду.
При укусі собаки для запобігання попадання в рану інфекції радять дати стікти крові з рани, а потім або покласти марлю, або забинтувати бинтом, змоченим у розчині господарського мила.
Успішно справляється господарське мило і з лікуванням грибкових захворювань стоп. Радять ретельно мити уражені області на шкірі з милом, щіткою, після чого обробляти поверхню шкіри йодом.
Господарським милом обробляють шкіру при легких опіках (наприклад, побутовому опіку на кухні).
Після депіляції, щоб виключити почервоніння шкіри на чутливих ділянках, люди також використовують господарське мило. Достатньо просто один раз намілитись і роздратування не буде.
Якщо є якісь проблеми в ротовій порожнині, можна обробляти зубну щітку розчином господарського мила і залишати на ніч. До ранку ви будете впевнені, що ваша зубна щітка повністю знезаражена.
У господарському милі багато лугів, швидко і якісно розчиняють грязь і до того ж володіють антимікробною дією. Недарма в медицині грубе господарське мило досі використовують як антисептик.
Коли я служив в армії, лікував грибок на ногах господарським милом. Просто протягом 1 тижня вранці та ввечері мієш ноги у холодній воді з господарським милом і грибка як не бувало!
Кілька років тому мої щойно проколоті вуха запалились – ззаду на мочці утворився просто клубок чорний. Я вже настроїлася зняти сережки і «заростити» вуха, але моя мама взяла звичайне господарське мило, натерла його дрібною стружкою, додала сік цибулі і все це приклала мені на мочку на день. Увечері все зняла, потім я ще кілька днів змащувала вухо спиртом, і все пройшло. Більше проблем не було.
Господарське мило – чудовий засіб для зняття набряку. Для цього достатньо розвести мило у воді і натерти отриманим розчином забій. Виробляти цю процедуру кілька разів на день.
Засіб від прищів. Натерти господарське мило в миску, додати води та збити його помазком у піну. Тепер взяти 1 ст. л. готової піні, 1 ч. л. солі «екстра» та перемішати. Цю суміш накладати на добре вимийте обличчя. Попереджаю – буде сильно щипати, але це якраз і означає, що йде лікувальний процес. Тримати маску півгодини. У вас на обличчі залишиться суха сіль, змахніть її і вмивайтеся спочатку гарячою, а потім холодною водою. Робити таку процедуру потрібно 2-3 рази на день протягом 2-3 тижнів.
Засіб від наривів. Змішати в рівних частинах натертий лук, господарське мило та цукор. Цю мазь накласти на рану та забинтувати. Робити це потрібно на ніч, вранці ви побачите, що рана повністю очистилася.
Лікарі рекомендують раз на дві тижні митися господарським милом: ви захистите собі від вірусів та бактерій.
Від тріщин на п’ятах і натоптишах роблять ванну з 2 літрів гарячої води, 1 чайну ложку соди і 1 столову ложку натертого господарського мила.
Якщо забите місце помазати господарським милом – синця не буде.
У мене мама ще робила такий домашній пілінг – їй косметолог ще в радянські часи радила: нанести на вологу шкіру обличчя піну з господарського мила і ваткою, змоченою хлористим кальцієм, протерти обличчя масажними лініями. Шкіра дуже добре очищається. Мама виглядає дуже добре і не розуміє моїх витрат на салонні кислотні пілінги.
Господарське мило – засіб від опіків. Якщо ви обпалили руку або щось ще (на кухні, наприклад, вогнем чи окропом), одразу намильте місце опіку господарським милом і дайте підсохнути. Не буде не тільки бульбашок від опіку, але й почервоніння не лишиться!
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!