Як їм вдалося цього досягти? Дослідження показали, що виконувалося запам’ятовування системами умов впливу на них, і ця інформація в них зберігалася

Почнемо все по порядку. Ще далекого 1949 року дослідники Енріко Фермі, Улама і Паста вивчали нелінійні системи — колівальні системи, властивості яких залежать від відбуваються в них процесів. Ці системи за певного стану поводилися собі незвично. Дослідження показали, що виконувалося запам’ятовування системами умов впливу на них, і ця інформація в них зберігалася досить тривалу годину. Характерним прикладом є молекула ДНК, що зберігає інформаційну пам’ять організму. Ще в ті часи вчені ставили собі питання, як таке можливо, щоб нерозумна молекула, яка не володіє ні мозковими структурами, ні нервною системою, може володіти пам’яттю, точності перевершує будь-який сучасний комп’ютер. Пізніше вчені відкрили загадкові солітоні, повідомляє sutura.org.ua

Солітоні, солітоні…

Солітон — це структурна стійка хвиля, яка перебуває в нелінійних системах. Диву вчених не було меж. Адже ці хвилі поводяться як розумні істоти. І лише через 40 років ученим вдалося просунутися у цих дослідженнях. Суть досвіду полягала в наступному — за допомогою специфічних приладів вченим вдалося простежити шлях прямування цих хвиль у ланцюжку ДНК. Проходячи цепочка, хвиля повністю зчитувала інформацію. Це можна порівняти з людиною, що читає відкриту книгу, лише у сотні разів точніше. У всіх експериментаторів під час дослідження виникало одні й ті самі питання — чому солітоні ведуть собі так, і хто дає їм таку команду?
Чому солітоні так собі ведуть?

Вчені продовжували свої дослідження у математичному інституті РАН. Вони спробували впливати на солітоні людської промови, записаної на інформаційному носії. Те, що побачили вчені, перевершило всі очікування — під впливом слів солітоні оживали. Дослідники пішли далі — спрямовували ці хвилі на зерна пшениці, які до цього були опромінені такою дозою радіоактивного випромінювання, при якій рвуться ланцюжки ДНК, і вони стають нежиттєздатними. Після впливу насіння пшениці проросли. Під мікроскопом спостерігалося відновлення ДНК, зруйнованих радіацією.

Виходить, людські слова змогли оживити мертву клітку, тобто під впливом слів солітони починали володіти життєдайною силою. Ці результати неодноразово були підтверджені дослідниками з інших країн — Великобританія, Франція, Америка. Вченими була розроблена спеціальна програма, за якої людська мова трансформувалася у колівання та накладалася на хвилі-солітоні, а потім впливали на ДНК рослин. Внаслідок цього значно прискорювалося зростання і якість рослин. Досліди проводилися і з тваринами, після впливу на них спостерігалося поліпшення артеріального тиску, вирівнювався пульс, покращувалися соматичні показники.
Дослідження вчених не зупинилися і на цьому Спільно з колегами з наукових інститутів США, Індії були проведені експерименти щодо впливу людської думки на стан планети. Експерименти проводилися неодноразово, в останніх брали участь 60 та 100 тисяч осіб. Це воістину безліч людей. Головним і необхідним правилом виконання експерименту була присутність у людей творчої думки. Для цього люди за своєю волею збиралися групами і спрямовували свої позитивні думки у певну точку на нашій планеті. Під час і протягом кількох діб різко скорочувалися показники злочинності у місті! Процес впливу творячої думки фіксувався науковими приладами, які реєстрували найпотужніший потік позитивної енергії.
Людська думка матеріальна Вчені впевнені, що ці експерименти довели матеріальність людської думки і почуттів, і їх неймовірну здатність протистояти злу, смерті та насильству. Вже вкотре вчені завдяки своїм чистим помислам і прагненню науково підтверджують стародавні великі істини — людські думки можуть, як створювати, так і руйнувати.
Вибір залишається за людиною

Вибір залишається за людиною, адже саме від направлення своєї уваги залежить, чи буде людина творити чи негативно впливати на інших і на собі. Людське життя — це постійний вибір і можна навчитися робити його правильно та осознано.