Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
П’ять натуральних енергетиків
Кожного дня ми кудись біжимо, постійно поспішаємо, нам потрібно все збагнути. Це ритм життя сучасного людини, він вимагає від нас витривалості та енергії. Але часом у самий невідповідний момент починаєш втрачати сили. Врятуватися у такі дні “енергетичної кризи” допоможе сама природа. Натуральні природні енергетики заряджають на весь робочий день.
Китайський лимонник
Ефект після вживання чаю або настоянки з китайським лимонником наростає поступово і відчувається приблизно через 30-40 хвилин. Проте тривалість дії – близько 5 годин. Лимонник підвищує працездатність, нормалізує сон та емоційний стан.
Чай з листя лимонника приємний на смак і простий у приготуванні: листя лимонника необхідно розтерти і залити кип’ятком, як звичайний чайний напій. Для досягнення вираженого ефекту чай слід пити щодня протягом місяця.
Якщо під рукою не виявилося листя китайського лимонника, можна приготувати звичайний лимонний тонік. Він теж бадьорить і активізує роботу всіх важливих систем організму. У склянку з теплою кип’яченою водою додаємо по одній чайній ложці лимонного соку та меду, розмішуємо та п’ємо. У напою є протипоказання: він не підходить людям із захворюваннями шлунка та шлунково-кишкового тракту.
Єлеутерокок
Єлеутерокок надає тонізуючу дію на нервну систему, покращує моторику, роботу головного мозку, адаптує організм до агресивної зовнішньої середовища, знижує потяг до сну, активізує роботу органів зору та слуху, активізує метаболізм.
Чай з додаванням елеутерококу має бодрити ефектом, позитивно впливає на весь організм, підвищує його витривалість, оскільки елеутерокок містить біологічно активні речовини, які вчені назвали елеутерозідами.
Єлеутерокок позитивно впливає на людей, які страждають від синдрому постійної втоми. Навіть спортсмени позитивно відгукуються про цей природний енергетик.
Кокосове молоко
Це дивно, але кокосове молоко не тільки чудово втамовує жажду, а й надає енергію. Кокос містять природну воду, в якій багато калію.
Кокосове молоко не варто путати з кокосовим соком або водою, що є натуральною рідиною, що утворюється природним шляхом у порожнині плода. На відміну від цієї рідини кокосове молоко отримують штучно – кокосову м’якоть натирають на тертці, а потім кашку віджимають через марлю. Кінцевий продукт може бути як густим, так рідким – це залежить від кількості вичавлень.
Зелений чай
Можливо, це у когось викличе здивування чи здивування, але в зеленому чаї вдвічі більше витамину С, ніж у цитрусових. А ще це чудова альтернатива, щоб скоротити щоденне вживання кави та кофеїну. Зелений чай з ранку відмінно тонізує, дарує бодрість і енергію, стимулює активність організму, забезпечує необхідними поживними речовинами.
У зеленому чаї містяться витамини C, P, B, K, PP, A, D, E та мікроелементи фтор, цинк, йод, медь, марганець, фосфор, кальцій. У зеленому чаї в 10 разів більше витамину P, ніж у чорному, тому він чинить величезний благотворний вплив на систему кровообігу, покращує еластичність стінок сосудів.
Імбир
Напої та чаї з імбиру покращують кровообіг організму, завдяки чому мозок починає працювати активніше. Це особливо важливо для працівників розумової праці.
В імбиру містяться витамини C, B1, B2, A, фосфор, кальцій, магній, залізо, цинк, натрій та калій. Також відомо про наявність феландрин, цинеолу, ефірних олій, цитрал, борнеолу, гінгеролу та камфін.
Подібно до чесноку його властивості допомагають боротися з мікроорганізмами, підвищують імунітет, благотворно впливають на травлення.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!