Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Поширені міфи про гормональні контрацептиви
Перед тим, як перейти на протизаплідні пігулки, насамперед потрібно проконсультуватися зі своїм гінекологом. Досвідчений фахівець допоможе визначитися, на якому методі контрацепції найкраще залишити свій вибір на якомусь конкретному випадку.
Тим не менш, на етапі роздумів, а чи варто, не зайвим буде ознайомитися з корисною інформацією, що стосується поширених міфів про прийом гормональних протизаплідних засобів.
1. Протизаплідні препарати не можна приймати нерожавшим дівчатам
Дівчатам, які ще не стали мамами, і тим, які ще не живуть статевим життям, часто прописують протизаплідні таблетки з іншою метою – регулювання циклу менструації та зменшення менструальних болів, а також для того, щоб позбутися від вугрової висипки. Сучасні препарати містять невелику кількість гормонів, тому їх прийом ніяк не вплине на дітородну функцію дівчини.
2. Від таблеток повніють
Сучасні комбіновані оральні контрацептиви не впливають на набір ваги та зростання небажаних волосся. Більш того, деякі препарати мають антиандрогенний ефект, що допомагає при боротьбі з акне, надмірним зростанням лишніх волось і для боротьби з підвищеною сальністю шкіри обличчя.
3. Після закінчення прийому таблеток порушується менструальний цикл
Затримка місячних після закінчення прийому гормональних препаратів виникає приблизно в одного відсотка жінок. Не всі знають, що під час прийому таблеток місячні стають менш обильними та хворобливими. Даний метод контрацепції сприяє збереженню резерву яєчників, завдяки чому жінка після закінчення прияму може легко завагітніти.
4. Негативно впливають на стан печінки, які можуть спровокувати рак молочних залоз.
Як у будь-якого іншого препарату, у гормональних протизаплідних засобів є свої протипоказання. Даний метод контрацепції підходить практично здоровим жінкам, і не рекомендується тим, у кого є аутоімунні захворювання (захворювання пов’язані з порушенням функціонування імунної системи людини), опухолі, захворювання печінки, цукровий діабет, мигрень, серцево-судинні захворювання.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!