Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Постуральний стрес. Не ви обираєте свою поставу, ваша постава вибирає вас
Багато людей запитують, як мати гарну поставу, передає sutura.org.ua Ви не вибираєте свою поставу, ваша постава вибирає вас. Ваше завдання полягає в тому, щоб виправити ті відхилення від норми, які у вас є, і повернути своє тіло до нормальної постави та функціонування.
Пацієнт може допомогти собі дотримуючись кількох простих правил, які стосуються правильного використання свого тіла. Погане використання свого тіла призводить до багатьох хвороб, зберігає багато інших і не дає можливості повного одужання.
Прості правила використання тіла
У затилиці і верхній частині шиї знаходяться життєво важлива зона, яка контролює роботу мозку і тіла як єдиного цілого, так само як міжміська телефонна станція контролює телефонну систему. Ця зона є зоною «першорядного контролю». Типові натуральні паттерни можуть стати «рефлекторно-зумовленими паттерном», який програмує оптимальний рух, бо ніхто спеціально не вчив нас стоять, сидіти чи ходити.
1. Вес тіла повинен чинити тиск переважно на задню частину ступні,(на п’яти). Розташуйте стегна над п’ятами. Рух починається в кісточках, а стегна повинні відійти назад якомога далі не змінюючи рівноваги на яке впливає положення щабель, і, не викидаючи навмисне верхню частину тіла вперед.
2. У положенні стоячи, ступні повинні знайти нормальне положення. Саме далеко положення досягається, якщо поставити ступні під кутом приблизно 45° по відношенню один до одного. Дефекти стають більш вираженими, якщо цей кут зменшується. Спина стає запалою, а живіт випинається.
3. Дихайте природно, щоб дозволити грудям розширюватися біля основи грудної клітини. Розпряміть спину у нижніх ребер в цей же час хребет збільшитися.
4. Нехай плечі повиснуть, як два старі мокрі плащі, що звисають з гачків. Не відводьте їх назад. Ви виявите, що звисає положення призводить до того, що плечі опустяться вниз так низько, як тільки це можливо, це буде потрібне положення.
5. Нехай обидві руки повиснуть, нехай передпліччя зависне від ліктя, кисть — від зап’ястя, а пальці — від долоні.
6. Не забудьте, що нижня частина грудей повинна розширюватися убік. Ваші ребра повинні розширюватися та скорочуватися впускаючи та випускаючи повітря.
7. Нині – найважливіша частина, положення голови. Пусть голова буде зміщена вперед і піднята нагору. Це може здатися складним, але уявіть, що ви просуваєте голову вперед на чверть дюйма по відношенню до її нормального положення, не вниз, не тому, що не вгору, а вперед. Не згинайте шию, просто злегка висунувши її вперед у порівнянні з нормальним станом.
Чоловік із добре координованими рухами стоїть: кисті його рук тильною стороною звернені трохи вперед, великі пальці дивляться всередину, а лікті — убік.
Там де йдеться про людський організм, природа не працює по частинах, а задіює його цілком, тому ви повинні координувати роботу всіх цих частин за допомогою розумового усилия.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!