Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Правильне харчування при зниженій кислотності шлунка
В останні десятиліття телеглядачі всього світу відчувають неймовірний пресинг – виробники лікарських препаратів буквально залякують людей високою кислотністю шлунка, пропонуючи різні таблетки, чаї, порошки, суспензії і т. д. щоб якнайшвидше цю знизити кислотність.
Усі рекламні пропозиції сконструйовані таким чином, щоб у глядача складалося враження, що ради терміново купувати ліки, що знижують кислотність шлунка дають лікарі. Однак це не так. Насправді вся реклама медичних препаратів виходить від неконтрольованої, дуже могутньої фармацевтичної промисловості, головний інтерес якої – мати якомога більше хворих, залежних від ліків, людей.
Слід запам’ятати: підвищена шлункова кислотність – це не ті, чого слід боятися. Набагато небезпечніше кислотність знижена. Тому ні за яких обставин, тим більше без призначення лікаря, не слід купувати розрекламовані препарати і самому знижувати кислотність. Тим більше що:
по-перше, у телевізійних роликах так розповідається про симптоми та ознаки підвищеної кислотності, що не медик легко може сплутати прояви зниженої та підвищеної кислотності;
інакше, навіть якщо кислотність підвищена, хай вона такою і залишається. Не треба її знижувати, тим паче самостійно.
Правильний раціон людини, яка страждає на знижену кислотність передбачає, насамперед, введення в дієту стимуляторів секреції. Такими стимуляторами можуть бути:
Кріп та фенхель; подорожник та календула.
Кефір та інші кисломолочні продукти.
Будь-яка білкова їжа.
Соки – фреш.
Шиповник і чорна смородина.
Тобто слід дуже повільно пережовувати їжу ретельно. Все має бути тепленьким. Холодного та гарячого – уникати. Обов’язково – харчування дробове, маленькими порціями, як мінімум шість разів на день.
Народні засоби
Сік подорожника. Провести листя подорожника через м’ясорубку. Віджати з отриманої маси сік. Додати трохи меду. Суміш поставити у холодильник. Приймати по 1 ст. ложці тричі на день.
Червоне. Помити середніх розмірів листочок, очистити від колючок і їсти під час шкірного прийому їжі.
Мед. Чайну ложку меду розвести у склянці теплої води. Приймати перед їжею. Тричі на день. У цей розчин можна влити одну столову ложку соку подорожника, а можна додати малиновий відвар – це тільки посилити ефект.
Малиновий відвар. Склянкою крутого кропу залити двадцять грам плодів малини. Настоювати одну годину. Цей відвар можна приймати самостійно, без меду, так само як і всі відвари при зниженій кислотності шлунка – за тридцять хвилин до їди, тричі на день.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!