Як відомо, фігура кожної жінки є унікальною і має свої особливості, передає sutura.org.ua Одні дами мають апетитні форми, інші – настільки стрункі, що у них можна помітити ні грама жиру.

Що стосується жирових відкладень, то вони можуть бути розташовані у різних зонах тіла. Жир, який знаходиться в тій чи іншій частині тіла, говорити про те, що в організмі є якісь порушення.

Жирові відкладення на боках

Якщо ви помітили, що на боках з’явилися жирові складки, це говорити про те, що порушено роботу щитовидної залози, а жир «змушують» відкладатися в цих місцях тиреоїдні гормони. Для того, щоб запобігти подальшому відкладенню жиру в цих місцях, недостатньо лише дотримуватися дієти, потрібно також уникати вживання важких металів, які містяться у воді з-під крана та в зубній пасті. Якщо ж вони вже є в організмі, потрібно постаратися вивести їх якнайшвидше.

Жирові відкладення на животі

Ви, напевно, звернули увагу на те, що жир здатний накопичуватися в області живота навіть у худих людей. Це говорити про те, що людина тривалий час відчуває сильний стресс. Вченими давно помічено, що при стресах та депресіях, жирові відкладення з’являються, в першу чергу, саме на животі. Для початку потрібно упорядкувати нервну систему, рекомендується просити курс заспокійливих трав. Тільки потім можна позбавлятися від накопиченого жиру на животі.

Жирові відкладення на спині та стегнах

Якщо жир на стегнах виглядає більш-менш звично, то жирові валики на спині виглядають уродливо. Жінкам з таким «доважком» на спині дуже непросто підібрати одяг, не можна, наприклад, надіти відверте плаття або гарне мереживне білизну.

Жирові відкладення на стегнах і спині говорять про те, що їхня власниця дуже любить борошняні вироби та солодощі, які містять велику кількість вуглеводів. В результаті в крові починає вироблятися велику кількість інсуліну. Для того, щоб позбутися від жиру в цих місцях, потрібно просто відмовитися від швидких вуглеводів, батонів, наприклад, бажано замінити зерновими хлібцями, а солодощі – медом та фруктами.

Повні ікри і товсті коліна

На такі жирові відкладення багато жінок просто не звертають уваги. Такий дефект абсолютно не заважає надягати різні вбрання, до того ж, товсті коліна та стегна можна удало сховати штанами. Проте, власниці такого добра, все одно, на підсвідомому рівні відчувають дискомфорт та тяжкість.

Жир у цих місцях утворюється від надмірного захоплення солоними та сладкими продуктами. В результаті в організмі в області литок і щиколоток починає накопичуватися лишня рідина. Рішення одне – потрібно скоротити до мінімуму кількість солоної та солодкої їжі. Крім того, рекомендується влаштовувати розвантажувальні безсольові дні один раз на тиждень.

Жирові відкладення на грудях, у верхній частині рук і на внутрішній стороні бедер.

Тут перераховані гормонозалежні місця, а жир, що накопичується на цих ділянках тіла, говорити про те, що в крові міститься велика кількість жіночого гормону — естрогену. У цьому випадку необхідно відвідати гінеколога-ендокринолога, який визнатиме лікування.