Проте мало хто задумується про те, що молочні зуби хворіють на ті ж хвороби, що й постійні, і це часто може призвести до ряду серйозних проблем.

Навіщо лікувати молочні зуби?1. Карієс у дітей розвивається дуже швидко, це пов’язано з анатомічними особливостями дитячих зубів. Якщо ви помітили у дитини маленьку дірочку, варто негайно звернутися до лікаря, щоби полікувати зубик. В іншому випадку дірочка перетвориться на велику, і тоді почне боліти зуб і може запалитися нерв, а це вже лікування каналів.

2. Якщо інфекція поширюється далі на кістку, то може з’явитися флюс – джерело хронічної інфекції в організмі. При флюсі знижується загальний імунітет організму дитини, а у тяжких випадках гнійні запалення кістки можуть стати серйозною загрозою для життя дитини.

3. Під молочним зубом у челюсті знаходиться зачаток постійного. Інфекція від молочного зуба може несприятливо вплинути на розвиток та прорізування постійного.

4. Якщо хворий зуб довелося удалити, і це сталося за рік до прорізування постійного зуба, це може призвести до того, що постійного зуба не вистачить місця через поруч стояти зубів, які встигнуть за цю годину зміститися. В результаті це може призвести до того, що постійні зуби виростуть кривими.

Карієс молочних зубів

Найпоширеніше захворювання зубів – це карієс. Його легко можна уникнути, якщо тщательно і правильно чистити зуби, не їсти шкідливі для зубів продукти і приходити на огляди до лікаря.

Візити до стоматолога варто наносити двічі на рік, а чистити зуби двічі на день. Пам’ятайте про те, що лише від дій батьків залежить краса посмішки дитини.

Дивись відео, в якому розповідається, чому потрібно лікувати і зберігати молочні зуби: