Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Головна unsorted Рак крові

Рак крові

Причини виникнення раку крові

Під раком крові увазі пухлина, яка в свою чергу розвивається від однієї клітини кісткового мозку. Вона постійно і неконтрольовано ділиться за певний час. Це може відбуватися від пари тижнів до декількох місяців. При цьому розростається клітина витісняє і пригнічує ріст і розвиток інших нормальних клітин крові. Тому симптоми даної хвороби проявляються через недостачі в організмі нормальних робочих клітин.

Природно таку пухлину не можна побачити і помацати, так як конкретної пухлини не існує. Вона ніби як розсіяна по всьому організму, так як пухлинні клітини мають властивість циркулювати разом з кров’ю. А так часто освіта раку має місце бути в кістковому мозку, а саме в кістках тазу і внутрішньої частини грудини.

У багатьох назріває питання про те, чому пухлинна клітина нескінченно ділиться. Справа в тому, що наше тіло є одним цілим. Воно складається з команд, які в свою чергу займаються своєю роботою. Однак в організмі є помічники, які допомагають усім ці командам. Такими помічниками вважаються клітини крові, які народжуються в кістковому мозку і, остаточно дозріваючи, відправляються по всьому організму. Серед таких клітин знаходяться еритроцити, які живлять інші клітини киснем. Також до них відносяться тромбоцити, які зберігають цілісність крові і при необхідності утворюють тромби для зупинки кровотечі, а також лейкоцити, які захищають організм від мікробів і вірусів. Однак, на превеликий жаль, будь-яка з цих клітин може перетворитися на ракову, причому цьому процесу найчастіше піддаються молоді й незрілі клітини. Даний процес може відбутися під впливом різноманітних факторів. До таких факторів належать хімічні отрути, радіація, генетика і вже пройдений курс хіміотерапії для лікування іншого онкологічного захворювання. Нерідко причиною даного захворювання може стати вірус, наприклад ВІЛ.

Ці маленькі, перероджені в ракові, клітини розмножуються і відбирають у нормальних здорових клітин харчування, тим самим заважають їм ділитися і зростати. Хворі клітини незабаром заповнюють все більше місця в кістковому мозку. Коли місця там вже постає дуже мало, клітини виходять за межі кісткового мозку і, разом з кровотоком, заповнюють інші органи і тканини. У цих органах клітини утворюють великі колонії і незабаром повністю порушують їх роботу. Ці клітини можуть припинити функціонування печінки, серця, нирок, легенів, лімфовузлів, шкіри та головного мозку.

Симптоми раку крові

Найпершими симптомами, які можуть насторожити, це запаморочення, слабкість, невисокий підйом температури, біль в кістках, головний біль, а також відраза до їжі і запахів. Дані симптоми неспецифічні і найчастіше такі ознаки що содвігают людей звертатися до лікаря. Проте зміни в людині достатньо часто помічають їх рідні та близькі. Зазвичай у хворих на рак крові помічають надмірну блідість, сухість і жовтуватий окрас шкіри, різке схуднення, сонливість або ж надмірну дратівливість. Іноді при такому захворюванні можна спостерігати збільшення печінки та селезінки, внаслідок чого пацієнти скаржаться на здуття, важкість у підребер’ї, збільшення живота. Але ці симптоми найчастіше бувають у хворих на туберкульоз тривалим пухлинним процесом. Рідко у пацієнтів можна спостерігати кровоточивість слизових або невеликі висипання на шкірі.

Якщо пухлина досягла лімфатичної системи, то першою ознакою в цьому випадку є поява вузла під шкірою в області паху, під пахвами, над ключицями або на шиї. Якщо ви знайшли запалення вузлів, необхідно негайно звернутися до лікаря і здати аналіз крові. Крім цього слід пройти ультразвукове дослідження лімфовузлів. Після отриманих результатів лікар терапевт направить вас до потрібного фахівця.

Лікування раку крові

Відомо, що для лікування раку крові використовують тільки хіміотерапію. Цей метод має на увазі під собою внутрішньовенне введення сильнодіючих препаратів у великій кількості, які знищують на своєму шляху агресивні ракові клітини. При цьому, звичайно ж, пошкоджуються і хороші, здорові клітини крові. Через це дуже сильно страждають швидко розвиваються клітини. До таких клітин відносять клітини волосяних цибулин, клітини репродуктивної системи, кісткового мозку і шлунково-кишкового тракту. Внаслідок чого у минулого хіміотерапію пацієнта випадає волосся, виникає розлад стільця і ​​нудота. Крім цього у людини дуже сильно знижується імунітет.

Без використання хіміотерапії при захворюванні раку крові у пацієнтів практично не залишається шансів на виживання. У середньому загибель людини настає мінімум через місяць і максимум через п’ять місяців після виявлення хвороби.

Є ще один спосіб врятувати страждає на рак крові людини. У медицині це називається «пересадка кісткового мозку». Ця процедура являє собою введення здорових клітин кісткового мозку, які беруть у донора шляхом пункції. Перед тим як ввести донорські клітини, пацієнтові вводять високу дозу хіміопрепарату для того щоб знищити всі клітини кісткового мозку а потім роблять внутрішньовенне вливання. Дана процедура є дуже небезпечною для молодих хворих і для пацієнтів, у яких виявили високозлоякісну пухлину. Даний час пацієнти проводять в палатах реанімації, так як вони дуже стають дуже вразливими для інфекцій.

Не вірте різноманітним гомеопатам і цілителів, які пропонують свої послуги. Дана хвороба не може терпіти і при виявленні найменших ознак раку необхідно негайно звернутися за допомогою до висококваліфікованому фахівцю. Як допоміжне лікування вам можуть запропонувати використання вітамінних препаратів. Також рекомендують пити відвари таких трав як деревій, ромашка і масло обліпихи. Ці відвари мають кровоспинну, протизапальну і ранозагоювальну властивістю. Але ні в якому разі не можна під час хіміотерапії приймати трави, які мають токсичну дію.

Подальша інформація

Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем, щоб переконатися, що інформація, яка відображається на цій сторінці, може бути застосована до ваших особистих обставин. Інформація призначена тільки для медичних фахівців.

A brief history of lego. Damon hulme blackpool remapping and diagnostics.