Колишні способи використання пластирів незабаром підуть у минуле. Новаторська «розумна пов’язка» контролює стан рані, а потім допомагає їй «гоїтися», буквально накачуючи клітини людини антибіотиками. «Розумний пластир» має датчики, які відстежують зміну рН у ранах, що вказує, чи є це процесом одужання чи ні. Допоможе вилікувати найважчі рани і дає результат із мінімальної години використання, інформує sutura.org.ua
Професор Самір Сонкусале з Університету Тафтса в Медфорді, штат Массачусетс, сказавши, що мета полягала в зміні методу та способу перев’язування ран.
«Цей прототип спрямований на перетворення бинтування з традиційно пасивного лікування на більш активну парадигму для вирішення постійної та складної медичної проблеми», – повідомив співавтор технології.
Він додав, що хронічні шкірні рани від опіків, діабету та інших захворювань можуть пригнічувати регенеративні можливості шкіри і часто призводять до стійких інфекцій та ампутації. Нова пов’язка працюватиме разом із природним процесом загоєння тіла з використанням нагрівальних елементів і термореактивними носіями ліків», які можуть доставляти індивідуальні методи лікування, які відстежують інфекцію та запалення. Пов’язка виготовляється з використанням «гнучкої електроніки», технології, встановленої на тонких листах пластику, які можуть згинатися за допомогою пов’язки.
«Ми просто застосовуємо сучасні технології до стародавнього мистецтва в надії покращити результати для нерозв’язної проблеми», – повідомив автор розробки.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!