SUTURA

Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Риси характеру, які підвищують ризик смерті від серцевого нападу

Недавнє дослідження виявило, що деякі риси характеру, властиві людині, можуть підвищувати ризик смерті від іншого сердечного нападу. Наприклад, такими є нетерплячість, дратівливість.

Серцеві напади викликаються раптовим припиненням кровопостачання серця. Без цього харчування серце пошкоджується і його клітини починають відмирати. Без належного лікування сердечна м’яз отримує незворотні пошкодження, що може призвести до смерті. Нерідко, переживши перший Серцевий Напад, люди вмирають від іншого. Це особливо часто відбувається після так званих “тихих” нападів, що переносяться без яскравих симптомів, неправильно інтерпретованих та не лікованих.

Медики констатують, що результати виживання при сердечному нападі залежать від низки змінних, включаючи годину реакції та загальний стан здоров’я людини. Дослідження, проведене вченими Університету Теннессі (США) свідчить: риси характеру також впливають на ризик смерті від іншого сердечного нападу.

Фахівцями були проаналізовані дані понад 2300 пацієнтів.

“Дослідники виявили, що люди, які мали ворожі” риси характеру, піддавалися набагато більшому ризику смерті від сердечного нападу протягом наступних двох років після перенесеного інфаркту. Такі риси включають сарказм, цинізм, обурення, образливість, нетерпіння, дратівливість”, – розповіла співавтор проекту доктор Трейсі Віторі.

Вивчаючи вплив негативних емоцій на здоров’я людини, фахівці дійшли висновку, що названі вище риси характеру асоціюються зі збільшеним часом згортання крові, підвищеним рівнем адреналіну, холестерину та тригліцеридів у крові. Усі ці особливості є відомими факторами серцевих нападів, погіршення їх клінічних результатів.

“Ми знаємо, що контроль над звичками способу життя покращує перспективи для пацієнтів із сердечним нападом. Наше дослідження передбачає, що покращення «ворожої» поведінки також може бути ефективним профілактичним заходом щодо інфарктів”, – поділилися думкою автори наукової роботи.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!