Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5

Головна unsorted Секрет довголіття: шість щоденних привычок, що продовжують життя

Секрет довголіття: шість щоденних привычок, що продовжують життя

Гарне здоров’я у літньому віці починається з життєво важливих звичок, які людина розвиває в молодості. Доктор Мартін Майнер назвав шість правил, яких потрібно дотримуватися, щоби прожити довше.

Для початку необхідно усвідомити, що “наше тіло спілкується з нами”, заявив він. Прислухаючись до своїх відчуттів, можна вчасно зрозуміти, коли настав час щось змінити. “Візьміть під контроль свою життя і навчитеся діяти, щоб керувати кораблем так, як ви хочете”, – сказав Майнер. Він також порадив регулярно відвідувати лікаря, щоб виявити можливі проблеми на ранніх стадіях.

За словами Майнера, насамперед для довголіття потрібно навчитися споживати “менше калорій”. Однак важливо, щоб рацион включав, продукти, багаті на питні речовини, витамини і мінерали, пише Daily Express.

Лікар також відзначив необхідність регулярних фізичних вправ, оскільки вони “значно знижують ризик різних захворювань, у тому числі серця та раку”. Крім того, додавши він, регулярні вправи допомагають “довше зберігати рухливість”, знижують рівень стресу в організмі, покращують сон, а також здоров’я шкіри та кісток.

Ще одна корисна порада доктора Майнера – серйозно ставитися до стресу. Він зазначив, що його вплив на організм важко переоцінити: від передчасного старіння та появи морщин до підвищеного ризику серцевих захворювань.

Крім цього, він порекомендував інвестувати у відносини. “Дослідження показують, що хороші та міцні відносини з близькими та соціальна активність покращують психічне та фізичне благополуччя та позитивно впливають на довголіття”, – заявив Майнер.

При цьому лікар підкреслив, що гарне старіння – це не спроба виглядати на 20 з невеликим. Йдеться про те, щоб жити максимально повною і здоровою життям, насолоджуючись цим часом.

Майнер також зазначив, що не погоджується з тими, хто вважає, що вже занадто пізно робити вибір на користь здоровішого способу життя. За його словами, вжити заходів для підтримки чи покращення здоров’я можна у будь-який період життя.

Джерело useti.org.ua

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!

తెర.