Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Що відчуває наш організм під час стресу?
Гормоні стресу негативно впливають на зони головного мозку, відповідальні за аналітичні здібності та критичне мислення, пише “Країна здоров’я”, передає sutura.org.ua
Людині важко вибрати потрібні слова для формулювання пропозиції. Стресс викликає підвищену пітливість та атопічний дерматит (хронічне захворювання, яке виявляється сухістю, запаленням та свербінням шкіри).
У людини виникає “медмежа хвороба” – бажання часто відвідувати туалет. Такі дії зумовлені впливом адренокортикотропного гормону, що спричиняє дискінезію тонкої кишки.
Чим довше людина перебуває у стресовому стані, тим погіршуються її волосся. Через стрес в організмі послаблюється імунна система. Тому людина може відчувати типові ознаки застуди – нежити, кашель, ломоту у тілі.
Люди, які перебувають у стані стресу, відчувають дзвін у вухах. Також на загоєння ран йде більше години, ніж зазвичай. Гормони стресу впливають на шлунково-кишковий тракт, тяжкість, здуття у животі та біль у епігастральній ділянці, іноді не проходити після вживання ліків.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!