У eHealth вже зареєструвалися 26 медустанов у 15 населених пунктах України. Про це розповів керівник проектного офісу системи Юрій Бугай на її презентації 22 червня, повідомляє sutura.org.ua

Наступним етапом після реєстрації лікарень буде реєстрація лікарів, з осені – пацієнтів.

За словами Юрія Бугая, гроші на eHealth виділили міжнародні організації.

“Загальна вартість розробки проекту становить 400 тисяч доларів. Гроші надали міжнародні організації. Перші, хто нас підтримав – це посольство Канади, проект USAID та інші”, – прокоментував Бугай.

Сервіс дасть пацієнтам можливість вибирати лікаря та записуватися на зручну годину. Для цього українці у лікарні потрібно буде підписати із сімейним лікарем чи терапевтом договір. Після цього лікар внесе до системи інформацію про пацієнта: паспортні дані, ідентифікаційний номер, телефон та електронну пошту для підтвердження реєстрації.

Ст о. міністра здравоохранения Уляна Супрун впевнена, що у більшості українських лікарень є комп’ютери та інтернет і проблем з реєстрацією не виникне.

“У багатьох лікарнях вже є інтернет, є комп’ютери. Ті лікарні, які не мають доступу – це питання використання грошей, самих лікарень. У 2018 році ми передбачаємо в бюджеті додаткові гроші на інвестиційні проекти. Всі регіони і лікарні зможуть податися закупити потрібну техніку. Ми часто їздимо по лікарнях, і видим, що у багатьох є комп’ютери. навіть смартфон. Тут не потрібно високих технологій.