Глюкоза – це один із головних джерел життєвої енергії. Найпопулярнішими її джерелами вважаються макаронні вироби, злаки, хліб та фрукти. Однак організм також може видобувати глюкозу не тільки з углеводів, але і з жирів та білків. Мало хто знає, що приправи та спеції впливають на характер і енергетику людини, а також допомагають організму краще працювати. Як за допомогою спецій допомогти організму регулювати рівень цукру в крові та захистити себе від страшної хвороби?

Люди, які страждають підвищеним сахаром в організмі часто, щоб почуватися краще, використовують різні хімічні засоби, але на сьогоднішній день, коли ми щодня піддаємося дії вихлопних газів та інших негативних елементів, варто звернути увагу на природні речовини. Так, є приправи і трави, які багаті антиоксидантом фенолом, запобігаючи викликані високим рівнем цукру в крові запалення і пошкодження тканин. Це стало відомо після дослідження, яке провели вчені з Університету Джорджії.

У ході дослідження з’ясувалося, що фенол, який міститься в деяких спеціях, здатний замедлювати виробництво отруйних організмів кінцевих продуктів гліколізу. Які ж саме спеції і трави потрібно включити до ежедневного раціону тим людям, які мають проблеми з рівнем цукру в крові.

1. Орегано

Маржорам – саме так називають цю траву у середземноморській та іспанській кухні. Орегано будь-якій страві додає неймовірний аромат та глибину. Маржорам – ефективний засіб для боротьби з паразитичними та бактеріальними інфекціями. Крім того, орегано ефективно лікує лямбліоз кишечника.

2. Кориця

У сухій вазі кориці є 18% фенолу. Поліпшення контролю цукру в крові для людей, що страждають на діабет іншого типу завдяки кориці більш ніж можливо. Для цього потрібно приймати лише одну чайну ложку кориці на день.

3. Шавлія

Шавлія містить фітостеролі, які відомі своїми прохолодними властивостями. Фахівці з гомеопатії часто використовують шавлію при лікуванні спазмів та маткових кровотеч. Щоб знизити рівень цукру в крові діабетикам потрібно пити щодня на голодний шлунок холодну настоянку шавлії. Цю траву можна також додавати до чаю та супу.

4. Гвоздика

Ця спеція характеризується бактерицидними та антисептичними властивостями. До цієї приправи входити до 30% фенолу. Крім того, гвоздика багата на антиоксиданти кверцетином і антоціаніном. Гвоздика облягає болю при запальних процесах, пов’язаних із травленням. А масло з неї допомагає позбавитися від головного і зубного болю, а також нетравлення шлунка та кашлі. До всього іншого, гвоздика допоможе позбутися від морщин, якщо її регулярно включати до складу масок для обличчя.

Будьте здорові!