Великий палець

Занепокоєння, головний біль, Великий палець, як якор, несе відповідальність за всі рішення. Він тісно пов’язаний з емоціями людини, а саме з тривогою, депресією, підвищеною тривожністю. Крапки великого пальця тісно пов’язані з селезінкою та шлунком. Якщо ви відчуваєте собі пригнічено або ж ви відчуваєте головний біль і невластиву вам нервозність, схопіть великий палець і натискайте на нього. Тільки не дуже! Ви ж не хочете зробити собі боляче? Виконайте вправу 3-5 хвилин. Можна і більше, протипоказань немає, інформує sutura.org.ua

Вказівний палець

Занепад духу, м’язові болі, Вказівний палець тісно пов’язаний зі страхом та збентеженням. Якщо говорити про внутрішні органи, то цей палець має безпосередній зв’язок з почками. Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Міннесоти, у пацієнтів, які мали захворювання нірок, спостерігалося помітне покращення стану, коли до їхньої програми лікування включали рефлексологію. Крім того, масаж вказівного пальця зменшить біль у м’язах і зменшить відчуття дискомфорту в тілі.

Середній палець

Злість, втома. Якщо ви відчуваєте втому, то спробуйте помасажувати середній палець. Середній палець безпосередньо пов’язаний зі злістю та роздратованістю. Крім того, масаж цього пальця допоможе позбутися від проблем із печінкою. Подібні управи мають ефект також і на тому, що масаж миттєво покращує кровообіг, усуваючи при цьому занепокоєння.

Безіменний палець

Негативні емоції, розлад травлення. Якщо ви відчуваєте собі погано, ніби з вас висмоктали всю енергію, зверніть увагу на безіменний палець. Помірний тиск на цей палець благотворно позначиться на травних та дихальних функціях організму. При виконанні вправи намагайтеся зберігати спокій та стежити за диханням.

Мізинець

Нервозність та стрес. Мізинець відповідає за те, як ми бачимо собі в цьому світі, яке місце займаємо і як собі відчуваємо. Простіше кажучи, йдеться про самооцінку. Може бути, ви дуже собі критикуєте? Залиште негативні емоції, дихайте глибше і масажуйте мізинець! Це вправа виявитися дуже корисною, якщо ви відчуваєте біль у тілі чи відчуваєте підвищену нервозність.

Долоню

Тошнота, напруга в тілі. Притисніть пальці однієї руки до руки руки. Зробіть три повільні вдихи та видиху. Також можна здійснювати обертальні рухи. Долоні відповідають за роботу більшості внутрішніх органів. Крім того, масаж ладонь допоможе впоратися з запамороченням та проблемами ЖКТ.

Руки

Кровообіг, концентрація. Щоб заспокоїтися і зосередитися на чомусь важливому, притисніть ладони одну до одної і злегка натискайте. Таке вправо не тільки допоможе упорядкувати думку і почуття, але й воно посприяє поліпшенню кровообігу, а хороший кровообіг, як відомо, — один із ознак здоров’я організму в цілому.