Топ-10 помилок, які роблять майже всі люди вранці

Головна / unsorted / Топ-10 помилок, які роблять майже всі люди вранці

Встанете не з тієї ноги, і весь день може піти шкереберть. Ось кілька помилок, яких варто уникати, щоб ранок завжди був добрим.

Забудьте про функцію відкладеного сигналу

На жаль, зайві п’ять хвилин сну енергії вам не додадуть. Більше того, відкладаючи підйом знову, знову і знову, ви ризикуєте весь день відчувати себе розбитою. Запорука гарного самопочуття – режим. Намагайтесь лягати та прокидатися в одну і ту саму годину (включаючи вихідні та святкові дні!), спіть не менше 8 годин поспіль — і ви самі скоро помітите, що ваше життя змінилося на краще.

Не закривати шторі

Вам здається, що у темній кімнаті ви краще спатимете? Це не так. Сонячне світло допоможе вам швидше прокинутися та зарядитися енергією. Воно також необхідне для регуляції природних циклів та обмінних процесів, які також впливають на роботу імунної системи та захищають організм від запальних та інфекційних захворювань.

Не поспішайте вилазити з постелі

Коли ви різко змінюєте положення тіла з горизонтального на вертикальне, кров відступає від верхньої половини тіла до ніг. Це може призвести до зниження тиску та появи слабкості та запаморочення. Не вискакуйте з постелі, навіть якщо сильно поспішаєте. Дозвольте собі залишково прокинутися, посидівши на краю ліжка протягом 1-2 хвилин.

Не пропускайте ранкові тренування

Заняття спортом відразу після пробудження допомагають зарядитися енергією та гарним настроєм на весь день. Крім того, потративши добру порцію калорій вранці, ви зможете побавити собі чимось смачним на завтрак.

Питання гігієни

Не поспішайте чистити зуби після напоїв, що містять кислоту – наприклад, кави або води з лимоном. Це краще зробити або заздалегідь, або через 30-60 хвилин після завтраку, інакше ви ризикуєте незабаром опинитися у кріслі стоматолога.

Відкладіть телефон у інший бік

Сон допомагає відновити нервну систему і звільнитися від стресів та тривог. Якщо прокинувшись, ви насамперед берете до рук ґаджети, щоб перевірити електронну пошту, месенджери чи сторінки в соціальних мережах, ви зводите весь терапевтичний ефект від сну нанівець.

Не пропускайте завтрак

Доведено наукою: люди, які не пропускають повноцінний завтрак, менш схильні до ризику розвитку ожиріння, синдрому постійної втоми, діабету іншого типу та захворювань серцево-судинної системи.

Не налягайте на солодку

Намагайтесь не розпочинати день з булочок і іншої солодкої випічки з білої муки. У цих продуктах містяться так звані “прості” вуглеводи. Ці речовини, потрапляючи до організму, дуже швидко перетворюються на цукор. Підвищення рівня цукру в крові стимулює активне вироблення інсуліну. На цьому етапі ви можете відчувати надзвичайну бадьорість, але перетравлюються прості вуглеводи теж швидко, і незабаром від колишньої енергії не залишиться й сліду. Вже за годину ви знову відчуєте втому і голод.

“Складні” вуглеводи, навпаки, довго розщеплюються і не викликають різких стрибків цукру. Завтрак, що складається з вівсянки, яєць, сиру, м’якого сиру, фруктів або овочів, забезпечить вам гарний запас енергії та відчуття насичення на кілька годин.

Очистити думки

Якщо на вас чекає складний і насичений день, використайте кілька ранкових хвилин для медитації. Закрийте очі, очистіть голову від думок і просто дихайте — глибоко та повільно. Така практика дозволяє знизити рівень стрессового гормону кортизолу та налаштуватися на роботу. А якщо виконувати дихальну гімнастику щодня, ви суттєво зменшите ризик виникнення тривожних станів, гіпертонічної хвороби, безсоння та мігрені.

Без плану – нікуди

Щоб уникнути виснажливих стресів, хаосу і метушні протягом дня, почніть ранок зі складання плану. Запишіть на листку або сформулюйте у голові основні завдання, які вам належить вирішити. Так ви зможете більш правильно розподілити свою годину і зробити все намічені справи.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!