Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Ці препарати нічого не лікують! Список абсолютно непотрібних ліків
Реклама – зло 21 століття. З її допомогою споживачу можна продати все що завгодно. Навіть самі непотрібні речі. Ще півбіди, якщо це побутовий дрібничка, але набагато гірше, коли це ліки, що теоретично мали б поправляти наше здоров’я, передає sutura.org.ua
Фармакологічний бізнес приносить великі гроші. Виробників медичних препаратів досить багато, і щоби якось конкурувати їм доводиться рекламувати свою продукцію. Навіть ту, ефективність якої абсолютно недоведена.
Самолікування може бути шкідливим для здоров’я. Тож перед вживанням будь-яких препаратів краще порадітися з лікарем.
«Есенціалі»
Препарат зараховують до гепатопротекторів, призначених захищати печінку. Але насправді ефект його впливу на цей орган не досліджувався. Він може бути звичайною харчовою добавкою.
«Пірацетам»
Ще один препарат, який поряд з такими засобами, як “Луцетам”, “Мемотропіл”, “Ноотропіл”, “Піратропіл”, “Церебріл”, часто викликає побічні ефекти. Це нейрометаболічний стимулятор, призначений для надання специфічного впливу на вищі психічні функції мозку. Поки що він недостатньо досліджень.
«Аміксин»
«Аміксин» розрекламований як протиірусну та імуностимулюючу засіб. Тобто, ти ще не захворів, але вже купуєш його і приймаєш для профілактики.
При цьому воно зареєстроване тільки в країнах СНД. У Франції, наприклад, його вважають токсичним, бо він негативно впливає на сітківку очей.
“Кавінтон”
У нас це засіб називають ліками, водночас у США його зараховують просто до Бадів, а в Японії вилучили з продажу через неефективність.
Хондропротектори
До хондропротектора зараховують препарати, призначені усувати будь-які проблеми суглобів. Їх часто назначають при артрозі для відновлення хряща і не отримують результатів. Адже розвиток цієї хвороби можна загальмувати лише за допомогою фізичних вправ.
«Корвалол»
Всенародне засіб від сердечних хвороб, застосування якого діє як плацебо. Ні «Корвалол», ні «Валокордин» не впливає на перебіг серцево-судинних захворювань. Більш того, він містить фенобарбітал, який при тривалому вживанні накопичується в організмі та руйнує його.
Тривале застосування цих препаратів спричиняє неврологічні та когнітивні порушення.
Пробіотики
Назначені лікувати дисбактеріоз. 99% бактерій, які містяться у цих препаратах, неживі. Вживати їх — все одно, що пити звичайний кефір. І переплачувати не треба.
«Валідол»
Протипоказань у препарату, на счастье немає, але й користі від нього теж немає. Хіба що відтворення того ж таки ефекту Плацебо. Із серцем краще не шартувати і підходити до підбору препаратів для його лікування відповідально.
«Рібоксин»
Препарат застосовується у кардіології, акушерстві, неврології. Найчастіше використовують для лікування ішемічної хвороби серця. Його результативність досі не доведена.
«Актовегін»
З 2011 року він заборонений у Канаді, а пізніше і в Європі, Австралії, Японії. А у нас лідер продажів. У зв’язку з цим до його ефективності виникає багато питань.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!