Знижка - 10% на весь медичний одяг по промокоду HALAT5
Цілком таємно! 20 таємниць, про які мовчати акушерки
Акушерки — це жінки, які всі бачили, передає sutura.org.ua Таїнство появи нового людини на світ відбувається перед їхніми очима, а новий маленький чоловік перш за все потрапляє саме їм у руки. Вони знаходяться поруч із жінкою в той момент, коли вона виконує свою найважливішу в житті місію. Але звикли приймати звершення діва за буденну справу.
В акушерській роботі багато нюансів. Їх не розповідають усім і відразу, бо деталі такої роботи, згідно з внутрішнім кодексом медичних працівників, прийнято зберігати в таємниці. Але ми так недозволено мало знаємо про важливу подію в житті народження дитини, що дещо можна і розповісти.
Разом з народженням дитини народжуються і батьки
Це відбувається поступово. Коли дорослий чоловік бере на руки немовля, його жести та рухи пом’якшуються, голос стає ласкавим, а внутрішню напруженість змінює стан щастя.
Завдання акушерки не зводитись до того, щоб просто тримати за руку
Жінці під час пологів здається, що акушерка повністю зайнята її емоційним станом та роздачею рад. Але це не так, насамперед, вона виконує свої професійні функції, ставить крапельниці, контролює епідуральну анестезію, робить уколи інсуліну та інше.
Про почуття відповідальності медпрацівниць
До рук акушерки потрапляє батьківське щастя, дитяче здоров’я, і Божий дар одразу. З’являється почуття великої відповідальності за долю нового чоловічка, майже таке саме, як у самих батьків. Але його рідко демонструють, бо не прийнято.
Любити акушерки поняньчитися з чужими дітьми?
Звісно, так. І потримати на руках, і вдихнути його запах, коли є вільна хвилинка. Але часу не так багато, тому вони не зловживають.
Неподорославши батьки
Є чоловіки, які ведуть собі як діти до і під час пологів. Наприклад, грають у Pokemon Go. Акушері їм зауважень не роблять. Адже головне, щоби саму маму все влаштовувало.
Питання довіри
Між породіллею та акушеркою дуже швидко встановлюються довірчі відносини. Спершу акушерка бачитиме жінку в самому непривабливому вигляді і тривожному стані, а потім красиву і щасливу з дитиною на руках. Вона переживає важливу подію разом з породіллею, і це їх зближує.
Недоношені діти
З матерями недоношених дітей доводиться більше працювати. Вони засмучені через те, що не змогли доходити до кінця терміну, переживають стреси, турбуючись за майбутнє дитини більше, ніж інші мами.
Зазвичай у недоношених дітей відмінні перспективи. І матері треба тільки тримати собі в руках, щоб допомогти їм збутися якнайшвидше.
«А він гарний?»
Цей питання часто задають молоді мами. Вони хочуть переконатися, що їх дитина не гірша за інших і заслуговує на любов, а також абсолютно здорова, з двома ніжками, ручками та іншим.
У перші хвилини життя малюки можуть виглядати непривабливо, але акушерки на подібні питання завжди відповідають ствердно, щоб підбадьорити та заспокоїти.
Крики та погрози
Акушерки можуть почути на свою адресу не тільки подяку після успішно проведених пологів, а й прокляття під час процесу. Вони до цього звикли. Сильна біль може спричинити непередбачену реакцію. Але битися таки не потрібно. Це вже момент вихованості. А таке ж теж буває.
Чому деяких дітей забирають одразу після народження?
Є жінки, які готові зачати дитину, але психологічно не готові стати матерями. Діти, від яких відмовляються, буває, ще до народження, не залишаються з матір’ю навіть у перші хвилини свого життя. Якщо дитині необхідно надати термінову медичну допомогу, її також можуть ненадовго забрати у матері.
Тривалість чергувань
Іноді зміна триває 9 годин, іноді 12. Не завжди є можливість взяти позаплановий вихідний. Крім медичної роботи, акушерка має ще й паперову. Тому вона часто затримується у пологовому будинку. Підсумок: робота у медперсоналу виснажлива, і варто поважати його за те, що він її терпляче виконує.
Поганий кінець
Буває, діти народжуються мертвими, і це важко пережити. Що робить акушерка у такому випадку? Все одно миє дитину і одягає його, виявляючи людське ставлення.
Акушерки теж плачуть
Іноді від радості, іноді від утоми, досади, смуток, хвилювання. Вони теж люди і вміють співпереживати. Таким проявів почуттів не треба дивуватися. Акушерки не зобов’язані бути неемоційними.
Чому акушерки не кидають роботу?
Ненормована робоча зміна, глибокі емоційні переживання, велика відповідальність — це ті, з чим стикається щодня акушерка. Але повертатися щоразу в пологовий будинок змушує її совість і відчуття реалізації важливої місії.
Той самий погляд
Заради чого це все? Заради погляду, наповненого цікавістю, яким мама вперше дивуватиметься на свою дитину. В цей момент її очі наповнюються радісним розчуленням, а життя — новим сенсом.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Всі матеріали розміщенні на сайті, виключно, для ознайомлення!